Wpis z mikrobloga

Cześć Wam, ostatnio mocno zastanawiam się nad przeprowadzką z #poznan do #krakow I ze względu na wykształcenie #agh (magisterka) i ze względu na pracę i ze względu na to, że kiedyś snułem marzenia o mieszkaniu w Krakowie(poddasze w kamienicy i skrzypce, chociaż teraz wiem, że nie wygląda to tak różowo xd). W Poznaniu parę rzeczy się #!$%@?ło i chyba potrzebuję też trochę odetchnąć. Mimo wszystko chciałbym zamieszkać kiedyś chociaż na parę lat w Krakowie, a kiedy będzie lepsza okazja na poznanie miasta i ogólnie okolic jak nie na studiach? Czy ogólnie warto interesować się Krakowem? Są tu jakieś mireczki, które się przeprowadzały na magisterkę do Krakowa i się nie zawiodły? Ogólnie co myślicie o Poznaniu i Krakowie? Trochę wołam #studbaza
  • 9
@Szatanski_werset ogólnie to nie polecam. W sumie, to jedynym plusem jest to, że jak chcesz się #!$%@?ć, to zawsze jest gdzie, czyli rynek lub Kazimierz. Dodatkoqo duża ilość knajp z różnorodnym żarciem. Z pracą też jest OK, bo Kraków to największe w Polsce centrum outsourcingowe. Minusy to powietrze, korki, warunki mieszkaniowe, drogo, tłoczno, mało miejsca na spacery, chodkini pozastawiane samochodami. Do wyboru mieszkania jest kamienica z brakiem możliwości posiadania auta, albo dzika
Czy ogólnie warto interesować się Krakowem? Są tu jakieś mireczki, które się przeprowadzały na magisterkę do Krakowa i się nie zawiodły?


@Szatanski_werset: przeprowadziłem się do Krakowa na studia i już tak zostałem tutaj, w tym roku minęło 13 lat. Nie żałuje i gdybym teraz miał możliwość to zrobiłbym to znowu.