Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, pocieszcie mnie. Stresuję się w #!$%@?, sikam co chwilę do kibla, pakuję walizki.
Za godzinę jadę na lotnisko, i będę czekał na samolot nocny do Norwegii, będę tam pracować przez jakiś czas, jeszcze nie wiem do końca ile.
Pocieszcie mnie paroma plusami, trzęsę się w #!$%@?, może to dlatego że sam lecę za granicę. Mam dopiero 23lata. Lecę tam, aby zarobić trochę.
Pomóżcie :( #stres #pracbaza #norwegia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@PMV_Norway: w wieku 29 lat będąc na dnie wziąłem się za siebie. Terapia, leki, nauka jezyka, rozwijanie siebie.
Co będzie to będzie. Może przygoda, a może coś więcej. Obiecałem sobie 20 lutego 2017 że wyrwę się z korpo przed 30.
Uda mi się :) z drobnym poślizgiem, ale uda się. Wierzę w to. Życie jest jedno. Upadają, podnoś się. I tyle. Idź do przodu. Po prostu. Chce coś zmienić i wiem
@lliill Tak się śmialiśmy pracując w Norwegii, nawet bardziej w dosłownym znaczeniu niż przenośnym i trochę przez łzy. Bo właściwie to dość prości ludzie zwykle, od pokoleń pracujący w polu, a stać ich często na bardzo wystawne życie. Chłop ledwo skończył golić owce i rozrzucać gnój i w kaloszach wsiada do Tesli ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@lliill: No u nich słoma z butów w praktyce i przenośni. Ale trudno mi opisać ich charakter. Ale to trochę jest "Tej, Bierg, widziałem że kupiłeś nowego Mesia, hehe, ładny, hehe". I za miesiąc pod domem stoi taki sam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Albo zamiast Polaków czy Ukraińców, zatrudniają jakiś Litwinów którzy jedzą papę z miksowanych ziemniaków, cebuli, marchewki i co tam jeszcze nie znajdą u somsiada