Wpis z mikrobloga

Zrobiłem wizualne wyjaśnienie problemu niedoboru kobiet w kraju - chyba tylko obrazkiem można do kogoś przemówić, bo bp. taki @turek44 chyba nie kuma w czym jest problem.

Obrazek powstał w sposób następujący - piramidę ludnościową kobiet naniesiono na piramidę ludnościową mężczyzn. Jeżeli w przybliżeniu każdy facet dobierałby się z kobitką z tego samego rocznika to problem praktycznie by nie wystąpił. Ale jednak zwyczaj kulturowy (tradycyjny lub biologiczny, jak to woli) jest taki, że kobiety wiążą się z nieco starszymi facetami a siłą rzeczy faceci z nieco młodszymi kobietami - dajmy na to że jest to różnica wieku w granicach 5 lat. Zatem piramidę kobiet musimy przesunąć o pięć lat wyżej i okazuje się, że dla kilku roczników męskich (przypadających na czas gwałtownego spadku urodzeń) występuje spory nadmiar liczby samców nad liczbą samic. Zaznaczyłem na czerwono, żebyście widzieli o co dokładnie chodzi.

Problem nie tkwi tylko w psychice przegrywów wykopowych, ale w faktycznej "dziurze samicowej" w strukturze demograficznej.
#przegryw #stulejacontent #tfnogf #rozowepaski #smutnazaba #masturbacja #samotnosc
Pobierz l.....r - Zrobiłem wizualne wyjaśnienie problemu niedoboru kobiet w kraju - chyba tyl...
źródło: comment_wmQtpPlccVnuIA4NM24lAELhAH5Rfm2Z.jpg
  • 34
@integrator123: Naprawdę uważasz że jedynym problemem kobiety to poród? Jak patrzę na moją żone jak opiekuje się teraz nasza 1 miesięczną córką i ile ma przy tym pracy to aż za głowę idzie się zpałać, jeszcze posprząta i ugotuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Generalnie nigdy nie zrozumiem facetów którzy mają problem ze znalezieniem kobiety oraz dobrej pracy. To jakieś kalectwo...
@kamillo007: z praca rzeczywiscie masz racje, trzeba strzelic sie w pysk i wziac sie do roboty. a co do drugiego, to widze robisz to samo co wczesniej udzielajaca sie tu shanny - chyba nie zdajesz sobie sprawy jaka role gra genetyka w gierce damsko meskiej. teraz jest jeszcze gorzej, bo sa te czynniki utrudniajace sprawe jak omawiany przez autora, jak rewolucja seksualna, itp. itd. parenascie procent, ale ziarnko do ziarnka i