Wpis z mikrobloga

  • 2095
Za malego wyobrażałem sobie, że 40 latek to stary dziad, jedną nogą w grobie. Dziś nadszedł dzień rozliczenia, pożegnania trójki z przodu i wstawienia czwórki...Jakoś tak nie czuję tego wieku. Co prawda kiedyś to były czasy a teraz już nie ma czasów...ale najlepsze przede mną!
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RageH: Bloczkowy?
@tryvial: A od rodzinki dostałem największy zestaw Lego Technics jaki mieli w sklepie (przy okazji pozdrawiam właściciela lubieklocki.pl za doskonałe doradzenie mojej małżonce w wyborze). To chyba po to żebym jednak został dużym chłopcem :)
  • Odpowiedz
Za malego wyobrażałem sobie, że 40 latek to stary dziad, jedną nogą w grobie. Dziś nadszedł dzień rozliczenia, pożegnania trójki z przodu i wstawienia czwórki...Jakoś tak nie czuję tego wieku. Co prawda kiedyś to były czasy a teraz już nie ma czasów...ale najlepsze przede mną!


@tryvial: Też tak miałem rok temu. Przypomniałem sobie serial "40-latek" i tak pomyślałem "no bez jaj, to nie ja, Karwowski to był jakiś stary dziad"
  • Odpowiedz
@tryvial: Śmieszne jest to przesuwanie granicy młodości z wiekiem. Ja tak nie mam. I mimo, że bliżej mi do 40 niż do 0 to nadal uważam, że 40 to już stary człowiek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mopo nie uważam się za młodego człowieka. Ot wiek średni. Młody człowiek to do 30-35. Bez jaj, żeby młodość kończyła się na 20 roku życia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lronman w tym wieku to moim marzeniem było napisać w końcu magisterkę! Bo męczyłem się z nią strasznie. A po studiach zderzenie z rzeczywistością. Jednak nie było tak, że pracodawcy czekali z otwartymi ramionami. W tamtych czasach chciałem też w końcu znaleźć kobietę na dłużej :)
  • Odpowiedz