Wpis z mikrobloga

@RybaPan:
Możesz mnie nazwać społeczniakiem
Zawsze #!$%@? się w nieswoje sprawy, zawsze pomagam słabszym
Nie żal mi #!$%@?, którą jest, ale #!$%@? pedofilowi też nie pozwole pozostać bezkarnym
Nie drąż już tego, a jeżeli dla Ciebie wszystko jest okej, to życzę Ci, żeby (gdy już kiedyś zaruchasz) 1 miłość Twojej córki była w takiej przepaści wiekowej. Bo wali mnie to, że ruchało ją pół wawy. On zrobił to nielegalnie - ba.
@RybaPan:
Ale skąd wiesz, że on nie był jednym z tych, którzy doprowadzili do upadku tej dziewczyny. Ty i on jesteście ludźmi, którzy kultywują dzisiejszą modę na #!$%@? lub nieudacznictwo

Czyli, że albo jesteś #!$%@?ą, którą ruchali już wszyscy, albo nieudacznikiem, który nie zarucha póki nie pójdzie na #!$%@?
Czemu taka #!$%@? (albinosek) ma się panoszyć i dalej robić to samo. Niech go przymkną, będzie miał tyle seksu ile chce a
@Lowca-baobabow: gwarantuje ci że przed nim ruchało ją pół jej osiedla xd jesteś chyba #!$%@?, upadek tej dziewczyny? Zobacz jej insta czy fb i jakie ma dziwka zdjęcia, jej upadek dopiero się zacznie jak rodzice przestaną dawać kase xd
Kultywują mode na #!$%@?, nie skomentuje
@MistrzowskaAnaliza:

Powiem wam szczerze mireczki, że dzisiaj rano był tu chłop, który groził muwmimati i albinoskowi, że ich #!$%@?, i że ma straszną chrapę to zrobić (nie pamiętam jego nicku, był 4-literowy i wyzywali go od przydupasów rafonixa). Chlopak ma screeny, mi nie chciało się robić i ogólnie cały temat kieruje bardziej do niego. Ja tylko przypadkowo znalazłem profil i poprostu nie lubię żerowania na ludzkiej głupocie ( ͡° ͜
@RybaPan:
aha, i jeszcze jedno. To nie jest dojeżdżanie #!$%@?, tylko "zemsta na byłej dziewczynie" !
Dokładnie tak - muwmimati i albinosek byli z nią w normalnym związku, a wiadomo, jak coś nie pykło to trzeba się zemścić jak prawdziwy mężczyzna. Zresztą #!$%@? mam. Nie drążcie już tu bo ja wiem co do mnie należy. I już mówiłem, do kogo kieruje temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)