Wpis z mikrobloga

Jak tak sobie pomyślę to najbardziej tęsknię za oddawaniem krwi. Bardzo lubiłam iść sobie w taki dzień jak dzisiaj na spacerek do RCKIK, wypić cappucino czekoladowe i posiedzieć chwilę, żeby ze mnie zleciało. Nawet mnie głowa przestawała od tego boleć.
A potem diagnoza i skazanie mnie na leki do końca życia, które wyłączają mnie z krwiodawstwa.
Najsmutniejsze było wyrejestrowanie się z dawców szpiku. Wszyscy traktują Cię jak śmiecia, któremu się odwidziało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A kto mógł przewidzieć, że gdy rejestrowałam się w wieku osiemnastu lat bez przeciwwskazań to dwa lata później te przeciwskazania będą? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak mi się smutno zrobiło, bo znowu coś mi się wyświetliło z wampiriady. Eh
Oddajcie krew mirki, bo to naprawdę nie boli, jest miłe a krew jest zawsze potrzebna.

#kwiodawstwo #relacjamokrego #gorzkiezale #pomagajzwykopem #zalesie #przegryw
  • 15
@LB55: #!$%@?ło mi wtedy w #!$%@?, bo ćwiczyłem jak #!$%@? po 6 godzin i spadłem do 55kg praktycznie nic nie jadłem bo mi się rzygać chcialo i waga jebła na łeb na szyję XD, a na wampiriadzie mi lekarki powiedziały, że dorośli mężczyźni, by oddawać krew muszą minimum 60 ważyć przy moim wzroście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kvazar: Kurna ostatni raz 60 to chyba ważyłem w gimnazjum :P No to faktycznie muszę przyznać że z wagą poszalałeś. Jak już wróciłeś do normalnych rozmiarów to jednak polecam oddawanie krwi. Dobrze czuje człowiek po tym. Ja mam już oddane blisko 30l same plusy jak darmowa komunikacja miejska, odpis od podatku, czekolada, teraz jest nawet jakiś program lojalnościowy do zbierania punktów i wymiany na nagrody :D a dodatkowo sporo zniżek w