Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do [tego wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/28041795/wlasnie-uslyszalem-cos-#!$%@?-bolesnego-bylem-u-/) mam aktualizację.
Wczoraj, późny wieczór, godzina około 21 dzwoni telefon. Babcia...
Odbieram już trochę zniechęcony rozmową z nią, ale odbieram.
"Ja już sobie to wszystko przemyślałam i wiesz co?"
Ja już pełen nadziei, że zrozumiała i jednak przyjdzie, a ona dalej, jak automat, przerwę zrobiła tylko na wdech.
"Żebyś ojca nie zapraszał, wujka też, ani chrzestnych, bo tak bez imprezy to szkoda ich czasu, przyjdą i co? Tylko kasę byś chciał"
Mówię, że nie zależy mi na kasie tylko na ich obecności, bo jak nie zaproszę to też będzie źle, że nawet nie dałem znać o ślubie.
"To chociaż zaproś na poczęstunek, ile miejsce w jakimś lokalu kosztuje, 100zł? Ile to tam dla Ciebie?"
Babcia nie rozumie, że z zaproszeniem tych, których ona by chciała wyszłoby mnie prawie 4 tys + alkohol i napoje, nawet jakbym zaprosił ich do domu to catering trzeba zamówić.
"No to rób jak chcesz, ale moja noga tam nie postanie i reszcie dupy nie zawracaj, bo to nie ma sensu, potem wszyscy będą gadać..."

No i chyba babcia oficjalnie się mnie wyrzekła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #slub #truestory

No i wołam wszystkich zainteresowanych
  • 368
  • Odpowiedz
@KornixPL ślub i wesele zajebiście weryfikuja znajomych i rodzinę. Przykłady z mojego:
-(telefon tydzień przed) Nie przyjdziemy bo auto nam się zepsuło i potrzebujemy kasy na naprawę.
-nie przyjdziemy bo akurat tak się złożyło, że dostaliśmy urlop w tym samym czasie. (Nigdzie nie byli bo następnego dnia byli na tej samej mszy co my ( ) a o ślubie wiedzieli 2 lata wczesniej )
-nie przyjdziemy
  • Odpowiedz
@KornixPL: ja bym powiedział jej wprost - "dziękuję, że próbujesz mi zepsuć tę ważną chwilę w moim życiu. Chciałbym tylko jednak wiedzieć dlaczego to robisz?" i poczekaj na odpowiedź. Może coś do niej trafi, chociaż patrząc po tym co się dzieje są raczej niewielkie szanse. Ale próbować warto. Wszystkiego dobrego Mirku :)
  • Odpowiedz
@terwer358: To ślub, tak, liczyłem że zostanę potraktowany poważnie.
@jonzi: Okropne uczucie, szczypie do teraz...
@bykubyk: Tylko dla rodzeństwa i rodziców, ale chyba tylko dla tych od strony Różowej, bo ode mnie obecność praktycznie niemożliwa...
@Zari: Ja to mam gdzieś, niech gadają, że grzeszę, że jestem zły, ze zawód rodzinny itd, mi to zwisa
@Dymass: Dzięki, cieszę się, ze chociaż nieliczni mnie
  • Odpowiedz
@KornixPL ja też bym brał tylko cywilny, chyba że różowy miałby ciśnienie na kościelny. I już wiem, że będzie mnie czekać podobna akcja ze strony rodziny. Akurat babcia chyba nie odwali takiej akcji, ale ojciec czy ciotki to ich dupa będzie nieźle piekła. I wiesz co? Mam to w dupie. To mój ślub i to ja będę żył z różowym, a nie oni. Muszą to zaakceptować lub nie. Ich problem.

Ty
  • Odpowiedz
ślub i wesele zajebiście weryfikuja znajomych i rodzinę


@Beniz_Szatana: prawda, teraz wiem że w razie pogrzebu, czy tam wywozu w śmieciarce bo przecież jestem ateistą, zjawią się tylko teściowie i ludzie z rodziny przyszłej Żony.

@bylymylypyly: Dzięki za życzenia, będę brał to wszystko pod uwagę, jednak wiadomo przy spotkaniu f2f zawsze jest trudniej
@Sadar: Ano...
  • Odpowiedz
@Fafnucek: u mnie takie teksty wciąż działają, toteż zaproponowałem. Rozumiem, że u niektórych może się trafić intelektualny beton, toteż dodałem że nie wszędzie zadziała
  • Odpowiedz
@KornixPL: Ja #!$%@?ę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja moich babć nienawidzę. Powodów tutaj nie podam, ale wiem, że każdy by się ze mną zgodził. Jedna zmarła, na szczęście w cierpieniu. Druga się męczy, bo chorowita - zawsze to jakieś pocieszenie.

A Ty się trzymaj i powodzenia na nowej drodze życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypij herbatkę za Mirabelki i Mirków. ( ͡
  • Odpowiedz
@KornixPL:
ehhhh... niestety ty oraz reszta wykopkow uwazacie ze kazdy z was jest w centrum wszechswiata i ze jestescie najwazniejsi. prawda jest taka ze wesela nie sa robione dla pary mlodej tylko dla rodziny. pogrzeby nie sa dla zmarlych tylko dla rodziny. w swieta wszyscy sie zjezdzaja nie dla babci tylko dla rodziny itd. jest bardzo malo okazji zeby rodzina sie ze soba spotkala i utrzymywala kontakt i od tego
  • Odpowiedz
No i chyba babcia oficjalnie się mnie wyrzekła ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@KornixPL: I ty się wyrzeknij jej - chciałeś dobrze, nie chciałeś robić konfliktu z bliską dla ciebie osobą, ale to ona wybrała jak te sprawy się potoczyły. Niestety twoja babcia jest #!$%@?. Dobrze, że z jej pomocą udało ci się wyjść na ludzi z trudnej sytuacji, ale w tym momencie najlepsze co możesz zrobić,
  • Odpowiedz
@autowired: Już to widzę
Moja Różowa: Kochanie, kto to?
J: A Mirek, powiedział, że jak jest wolne miejsce, bo babci nie ma to wpadnie an te pół godziny :P
@parowkigotowane: Staram się mieć to gdzieś, ale no jak piszecie nie warto się przejmować tymi co teraz okazali się jacy się okazali
  • Odpowiedz