Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim,

na wypoku jestem już parę lat, ale tak nieaktywny, że no cóż... Zielonka totalna... Głównie pasywnie przeglądam treści tu zamieszczane.

Nie umiem za bardzo w social media, a właśnie przystąpiłem do konkursu, który w sporej mierze się na nich opiera... Na szczęście nie tylko! Trzeba było też wykazać się pewną inwencją twórczą i stworzyć maksymalnie jednominutowe wideo udowadniające, że coś się i w tym zakresie umie (niewiele, bo niewiele, ale od czegoś trzeba zacząć). Dlaczego zatem zdecydowałem się wziąć udział w takim konkursie? Ponieważ uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a z tym związana jest tematyka konkursu. Ponadto, trzeba stawiać sobie nowe wyzwania w życiu, prawda? W związku z powyższym, chciałem przede wszystkim poprosić, abyście poświęcili minutę swojego czasu na obejrzenie tego wideo (ok, plus czas poświęcony na przeczytanie tego posta) i, jeśli uznacie, że jest wart Waszego głosu, to zagłosujcie! Jeśli natomist uznacie, że jest na tyle dobry, że możecie go posłać gdzieś dalej w świat, no to będzie dla mnie już naprawdę mega wyróżnienie! Wideo można znaleźć pod tym linkiem:

https://ceo.cancun.com/profile/kamil-figurski

Byłbym także zobowiązany, jakbyście byli tak dobrzy i udzielili jakichkolwiek wskazówek czy to dotyczących montażu wideo, czy też publikownaia tutaj (jak mogę dotrzeć do większej liczby użytkowników jednoczesnie nie spamując tutaj co chwilę - bo byście mnie na taczkach wywieźli przecież...).

#podroze #podrozujzwykopem #filmmaking #wykopefekt
  • 2