Wpis z mikrobloga

Szanowne Słuchacze #rwmfm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety nie byłam w stanie dzisiaj dla Was zagrać - byłam tak zaganiana, że nawet nie miałam kiedy napisać, że się nie usłyszymy :C Postaram się jednak w weekend to nadrobić, a warto być w kursie dzieła, bo mam w planach zrobić podejście do Waszej ulubionej chyba audycji - będzie #folkowica ;)

O co chodzi? Przypominam zasady: każdy Mirek może do audycji zgłosić 2 piosenki trwające łącznie nie dłużej niż 10 minut albo jedną dłuższą (7/8/9 minut). Utwór/utwory mają być folkowe w szerokim tego słowa znaczeniu - przejdzie folk w postaci "czystej", folk rock/metal, mieszanki z elektroniką, co tam sobie chcecie, będę jednak bacznie przysłuchiwać się propozycjom indie folkowym, gdyż te bardzo często nie współgrają z resztą tracklisty. Ja to potem zbieram do kupy (hehe) i siadamy sobie wspólnie do 1,5h przyjemnego grania :) Utworki należy kierować do mnie na PW.

Kiedy będzie audycja? No zobaczymy jak się wyrobicie z proponowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wstępnie sobota lub niedziela, będę informować na bieżąco bliżej terminu.

To co? Słyszymy się? Czekam na pocztowe berosławy od Was ;)

#niedzwiedzisko #folk

Do proponowania wołam spamlisty: folk, niedzwiedzica.

______________________________________________________________

Radio Wolne Mirko FM
Ramówka, Czat, Spamlisty
Pobierz aplikację mobilną
Obserwuj tag #rwmfm
Pobierz
źródło: comment_HGddQtb5IYB0ZyFUBDlR2JV26n4p2WIk.jpg
  • 16
@Golibroda: a widzisz, taka niespodzianka :) kurczę, bo za dużo miałam do zrobienia na raz i policzyłam na to wszystko za mało czasu, dlatego tak... ;)
@piasek1990: obadaj spamlisty na naszej stronie (rwmfm.pl/spamlisty) - mam tendencje do zapominania o takich prośbach z mirko, a w ten sposób audycja na pewno Cię nie ominie :)