Wpis z mikrobloga

Krakowski Wykogrill edycja 3.

Na razie pomysł, wstępne rozpoznanie.

Sensowne daty to: 23 lub 30 czerwca (soboty), lub, jeżeli sesja jest najważniejsza, ustalenie dogodnego terminu w lipcu.

Lokalizacja: Miasteczko AGH wydaje się najlepszym rozwiązaniem, z wiadomych powodów. Ewentualnie skałki na Zakrzówku (blisko do Tesco i bezpośredni nocny do centrum) , ale (oficjalnie) nie wolno tam spożywać napojów alkoholowych, choć jest to bardzo popularne miejsce na grille i ogniska.

Propozycje, zarzuty? Opinie mile widziane.

Jak coś ustalimy, będzie kolejny wpis, ew. znalezisko, gdzie będziemy zbierać deklaracje uczestnictwa, co jak wiemy i tak się nie sprawdza ;D
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@5th: w ciau 2 lat kilkadziesiat kursow zrobilem. tam i nazot i to przez takie miasta jak lodz czestochowa torun wloclawek gdynia gdansk bydgoszcz. czyli duze miasta. i nie moge sie pluc co do kolei czsem jest opoznienie ale 20 minut na odcinku 500 kilometrow to dla mnie nei ejst tragedia.
  • Odpowiedz
@raj: Dobra opcja, tylko czy uda się do tego czasu zebrać dostateczną ilość chętnych? Część zainteresowanych jakieś sesje ma w tym czasie, poza tym 10 dni to nie tak dużo żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik.
  • Odpowiedz
30 O wiele lepszym terminem 23, byc nie mogę. Miasteczko AGH kiepskim pomysłem z racji studenckiego bydła, i ciasnoty. Skałki o wiele lepszym miejscem z racji klimatu.
  • Odpowiedz
Dobra moi drodzy, bo widzę że cos temat umarł trochę - proponuję, żeby tak czy siak wybrać się grupą tych, którzy mogą i chcą na imprezę, którą podlinkowałem powyżej - bo ustalanie terminu i miejsca grilla moze się pociągnąc jeszcze trochę. Najwyżej będziemy mieli dwie imprezy zamiast jednej, zawsze to lepiej :)

No to kto chętny na http://lovekrakow.pl/wydarzenie/ognisko-w-krakowie-%28sobotka%29-skalki-twardowskiego_1244.html ? Pisać!

@agniK @MasterSoundBlaster @bardzospokojnyczlowiek @hakuna_matata @Krzysiek1203_88 @lewactwo
  • Odpowiedz