Wpis z mikrobloga

@Isanell: Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, brałem z polecenia zaufanej osoby więc liczę na konkret. Jutro lub pojutrze zdam raport :D na zdjęciu są dwa kartony po 200ug, jest to mój drugi taki trip, wcześniej 130 ale średniawa (inny vendor) teraz liczę, że po 200 poczuje porządne #!$%@?ęcie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dryfindormilosciwy: Niee, nie od pktd (czy cos takiego), ale od niego tez juz testowalem, ten rodzaj co ma obecnie jest taki sobie, wczesniej mial drozszy i byl spoko, taka 50/50 sativa indica. Ja kupowalem teraz od marco, od niego moge wszystkie rodzaje oprocz sweet purple polecic, na zdjeciu jest wlasnie ak47 od niego ;p

@AtencyjnaPlaszczka: No wczoraj przetestowalem 200ug i koks w #!$%@?. Nie wiem czy polecam dla poczatkujacego taka
opis odnośnika@shadiss85: czyli marok okej zioło ? Dobra jakosc i stealth ? Bo slyszalem, że czasem przemiałkę dawał, dużo łodyg itp.. Easy sativa dobra? nie przycina na wadze? Co najlepsze wg Ciebie ? Dałbyś radę zrobić zdjęcie topka jak wygląda ? Bo skoro mówisz,że lepsze niż pktd to bym wziął
@dryfindormilosciwy: Tak marco ma b.db ziółko, kupuj te na których nie piszę, że gorsza jakość, wlasnie w easy sativa łodygi sie pojawiaja, ale w opisie on o tym wspomina. Inne rodzaje czyściutkie i topy dobre. Najlepiej mi smakowały sweet cheese, cream mandarine, jakiś kush którego już nie ma i master sativa. zdjęcia nie wyślę bo już mało co zostało z ak :P ale w poniedzialek brałem 5 easy sativy + 5
@AtencyjnaPlaszczka: mi kwas nie podszedł niestety, nie lubie tego typu jazd ;/ spodziewałem się czegoś całkowicie innego... przy 200 jest konret w #!$%@?, ale nie ogar masakryczny (przynajmniej ja tak miałem, 2 raz i taka dawka) przed lsd skurzyliśmy jeszcze po 3 wiadra, nie wiem czy co wzmocniło czy osłabiło bombe, ale było mocno, raczej wiecej nie sprobuje, wole bardziej rozweselajace uzywki ;p

@dryfindormilosciwy: na zdjęciu masz sweet cheese, wygląd
źródło: comment_Vh6t0D4UIMgVGW6dBuLQItCKNr2Br9iq.jpg
@shadiss85: ziolo podbija faze, przez to mogles miec az tak duzy nieogar.

Ja najwiecej bralm 150 i ciagle mysle o 200... ale moze wezme 175 :P mniejsza roznica a juz blizej do 200... stestuje sie xD

Ja lubie LSD, czuje sie jakbym szla do innego swiata i przez te pare godzin byla w innym swiecie i zwiedzala go... a po fazie slowo "ciekawe" nie brzmi juz tak samo jak kiedys :