Wpis z mikrobloga

@33t: ok umknęło mi to wczoraj. Faktycznie na wykopie wersja z ostatnim zdaniem była wcześniej niż „odkrył” to kwadrat. Mogę mówić tylko z pamięci. Na FB Bogatynia TV był wrzucony film bez ostatniego zdania. To pamietam bo oglądałem to zanim był usunięty z ich FB. Ale być może to właśnie Bogatynia TV usunęła to ostatnie zdanie przed wrzuceniem, a to co było przesyłane do mediów było jednak pełną wersją. Nie do
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111:

Na podstawie relacji osób zamieszanych w sprawę ,tworzyć jedyną wg Ciebie słuszną narrację i bez najmniejszego krytycyzmu przyjmujesz,co kto powiedział, nie bacząc na niespójność z zeznaniami innych osób.


Widzisz tutaj jest różnica między nami. Ja przeczytałem Twój post i przeanalizowałem filmik na YT, który linkujesz gdzie jest mowa, porównałem z wypowiedziami "osób zamieszanych w sprawie" i wykazałem, że sprzeczności między nimi nie ma.

Jeśli uważasz, że w dalszym ciągu są
  • Odpowiedz
@horizontal_vertical: Nie wiem, czy warto sie trudzić. To jest trudny przypadek, zaprzeczający faktom, ufający w bajki jeśli są na rękę.
A jak zbyt dobrze wytłumaczysz, zostaniesz płatnym trollem na usługach mafii.
  • Odpowiedz
@horizontal_vertical: @dioxyna: @33t:

Jeszcze w ramach uzupełnienia kwestii organizacji transportu medycznego przeklejam analizę tego tematu z FB:

I teraz tak. Poniżej jest link do nieco zapomnianego filmu z wywiadem z matką Magdy. Interesująca nas w kontekście transportu do Polski Magdy wypowiedź zaczyna się od 7:45

https://www.youtube.com/watch?v=h2gEBJlYjVA

Kobieta zaczyna opisywać przebieg wydarzeń z piątku 28.04 kiedy to dowiedzieli się o sytuacji Magdy od siostry Gosi, która pokazała rodzicom filmik leżącej
  • Odpowiedz
@horizontal_vertical:
Według mnie matka w tych emocjach i potoku słów opisuje zdarzenia od 28 do 30, aż do informacji o śmierci. Raz to prośba o pomoc, by ktoś poleciał i przywiózł, raz prośba o pomoc przy medycznym transporcie. Mąż jedzie rano? (na pewno rano?) do Markusa by razem odebrać Magdę z samolotu? A po tym jak się okazuje (ok 14), że M. nie przyleci to dać kasę komuś by po nią
  • Odpowiedz
@33t:
Moim zdaniem od 7:45 do 9:56 ewidentnie jest mowa o wydarzeniach z wieczora 28.04 kiedy to dowiedzieli się o problemie. Potem jest ta konkluzja "w końcu mąż pojechał do Wrocławia". Jak dla mnie w tym fragmencie od 7:45 do 9:56 nie ma żadnego zaburzenia chronologii i przeskoków do dalszych dni. Jeśli sądzisz inaczej to napisz w którym momencie jest przeskok do kolejnych dni w opowieści matki.

Hasło "transport medyczny" nie
  • Odpowiedz
  • 1
@horizontal_vertical
W 8:40 mama mówi, że "przez córkę Anię też duży kontakt" (znajomi), więc tu np. przeskok do 29.04, bo wtedy AC się dowiaduje o sytuacji. Potem już mowa o ubezpieczeniu, które moim zdaniem bezpośrednio dotyczy transportu medycznego, do przyjazdu kogoś po Magdę przed wypadkiem raczej nie było to potrzebne a jedynie kasa i miejsce w samolocie dla osoby lecącej po nią + oczywiście miejsca powrotne dla obojga. 9:20 znowu "dzięki córkom",
  • Odpowiedz