Wpis z mikrobloga

  • 125
Mirki, bo coraz więcej amatorów pcha się do zabawy a widzę, że mało kto umie zrobić prawdziwą i dobrą jajecznicę. Więc prawdziwa i dobra jajecznica wygląda tak! Na maśle, z podsmażonym boczkiem, nie przesuszona, ale bez gluta, przemieszana KILKA RAZY dosłownie a początkowo smażona niemal jak jajka sadzone - bez ruszania! I oczywiście nic innego nie dodajemy! Nawet soli i pieprzu bo to każdy wedle uznania dodaje na TALERZU! Smażona na patelni do której nic nie przywiera, czyli np na ceramicznej! Widać dokładnie gdzie białko, gdzie żółtko! Jasne?!
#gotujzwykopem #jajecznica #sniadanie

P. S. Zdjęcie absolutnie no filter, real photo i to jest moje śniadanie z godz. 12 robione na w uj szybko!
kubapoz - Mirki, bo coraz więcej amatorów pcha się do zabawy a widzę, że mało kto umi...

źródło: comment_hGparehteJ6ca3yypTaX3nWgIYKzxMbp.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubapoz: prawilna jajecznica - tylko taką jadam. Wczoraj bylem w hotelu gdzie baba robila przy mnie jajecznice. Wbiła 3 jajka do miseczki i wymieszala wszystko w jedna pomaranczowa breje. Myslalem ze zemdleje i upadne jak to zobaczylem
  • Odpowiedz
NO JA TEŻ MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I JAJECZNICĘ BĘDZIE MOŻNA ROBIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ JAJKO NA PODŁOGĘ
  • Odpowiedz
@kubapoz: no wreszcie, pierwsza prawilna jajecznica na mirko. Albo gluty, albo wióry, albo n------e pierdyliard dodatków. A tu proszę, klasyka w najlepszym wydaniu. ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@testzdjecia o hui! Właśnie na pełnej k----e się to smazy, trzy minutki na pełnej i kilka obrotów drewnianą albo teflonowa łyżka i masz ideał. Ale patelnia ceramiczna. P. S. Smażę na płycie #solgaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz