Wpis z mikrobloga

@KrzysiuPG: Muszą być dokumenty "dokumenty", czy mogą też jakieś bardziej amatorskie produkcje, gdzie ktoś gada na jakiś temat (i ewentualnie jakie tematy by Cię interesowały)? Bo np. Scifun ma kilka dłuższych materiałów.

I tylko po polsku, czy akceptujesz też angielski? Jeśli tak, to polecam kanał Lindybeige. Też sporo materiałów 20/30 minut o głównie o historii, broniach itd. Z zakresu od starożytności do drugiej wojny.

Mi się też fajnie oglądało trzygodzinny
@Szysznik: Uzbierałem już ponad 5 godzin filmów i audio, o kosmitach nic nie chce bo oglądałem już kiedyś dość sporo filmów z teoriami spiskowymi i już mi się przejadło xd, z tym Lindybeige przypomniałeś mi jeszcze o Historii bez cenzury i Extra Credits. Pobiorę jeszcze może coś od Lindybeige i Extra Credits i powinno wystarczyć, dzięki :)
@KrzysiuPG: No tu akurat jest akurat pokazane, dlaczego tych kosmitów tak jednak najprawdopodobniej nie było, ale spoko. XD

A jak wspomniałeś Extra Credits, to polecam też kanał Ahoy. "Brief History of Graphics", "Nuclear Fruit: How Cold War Shaped Video Games" i seria "Retro Ahoy" z Dooma i Wofa3D, to już na pewno materiału nie braknie XD