Wpis z mikrobloga

@Radus: @03lve37912: Celtyk jest nie tylko wykorzystywany przez ugrupowania neonazistowskie ale również przez faszystowskie i niektóre nacjonalistyczne, większość używających go środowisk narodowych twierdzi iż niesie on za sobą nie tylko symbolikę rasistowską i choć używanie go nie świadczy bynajmniej zbyt dobrze o inteligencji używającego , to jednak jeśli nie ma on na celu promowania rasizmu to nie widzę problemu.
Nie wiedziałem że celtyk jest zakazany czego ja się tu nie dowiem od śmieszków poza kontrolą xd


@Sagitarius: Ja #!$%@? czegoś głupszego dawno tu nie widziałem, a jest to spore osiągniecie bo wiele idiotyzmów się tu wypisuje. czerwono-czarna szmata też nie jest zakazana a chyba nie byłbyś zadowolony gdyby banderowcy maszerowali by z takowymi po polskich ulicach i słusznie zresztą bo trzeba #!$%@?ć wszelkie naziolskie #!$%@? niezależnie od tego pod który
@Budo: Wyjaśnij czemu Twoim zdaniem pewne symbole winny być wykluczone w przestrzeni publicznej - swoimi słowami. Gdyż tutaj na wykopie zabrała się grupa bardzo hałaśliwych prymitywów i trolli, posługujących się pustymi hasłami.
Konkrety. Czemu określona symbolika winna być napiętnowana oraz czemu ultranacjonalizm ma mieć koniecznie cokolwiek wspólnego z faszyzmem albo narodowym socjalizmem - który notabene był multikulturowy w obrębie szerszego pojęcia jakim była Germania.