Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: No to się teraz wygłupiłeś, bo gierki które wymieniłeś posiadają grafikę dwuipółwymiarową i są w porównaniu do produkcji z PS1 które wyświetlają pełnowymiarową grafikę 3D ubogaconą w wiele milionów wielokątów :)
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Głupoty gadasz. Takiego Dooma czy Wolfensteina w porównaniu do dowolnej gry PS1 dzieli ogromna przepaść technologiczna. Tu nie ma nawet o czym dyskutować.
  • Odpowiedz
  • 0
@goomba-pl kupiłem PSX a w 1996 roku i wtedy na rynku nie było nic lepszego , pierwsze karty grafiki 3d do pecetów pojawiły się później.Przez 3 lata nic nie dorastało jej do pięt. A PSX tani też nie był 999 zl w pormocji na święta to nie było tanio przy zarobkach rzędu 1000 zl. Biblioteka tytułów biła konkurencję na głowę. A tak na marginesie to zawsze musi się taki jeden znaleźć
  • Odpowiedz
Ale sam sprzęt średnio nadawał się do wyświetlania grafiki trójwymiarowej, a biblioteka wcale nie była tak rewelacyjna


@goomba-pl: XDDDDDDD

Takich bzdur dawno nie czytałem. PSX w swoim czasie dosłownie niszczył wszystko możliwościami graficznymi a właśnie w szczególności grafika trójwymiarowa powodowała szok i opad szczęki - na rynku nie było absolutnie nic lepszego. W połączeniu z doskonałą biblioteką gier dosłownie zniszczył i rozniósł na strzępy całą konkurencję.
  • Odpowiedz
Takich bzdur dawno nie czytałem. PSX w swoim czasie dosłownie niszczył wszystko możliwościami graficznymi a właśnie w szczególności grafika trójwymiarowa powodowała szok i opad szczęki - na rynku nie było absolutnie nic lepszego. W połączeniu z doskonałą biblioteką gier dosłownie zniszczył i rozniósł na strzępy całą konkurencję


@RzecznikWykopu: nie liczac sega saturn ktora swoja virtua fighter 2 rozjezdzala bidego tekkena :)
  • Odpowiedz