Wpis z mikrobloga

@ninakraviz paradoksalnie im łagodniejszy tym lepiej, skóra głowy się często przetłuszcza od drogeryjnych szamponów z dwóch powodów - mocne detergenty ją przesuszają, a silikony oblepiają. Szampon bez tych składników pomoże skórze się uregulować. Ja polecam petal fresh - tea tree jest IMO mocniejszy, a z oliwą i olejem z winogron bardziej nawilżający. Ale każdy szampon trochę z włosa zabiera i mogą się wydawać splątane, zwłaszcza jak się zmyje silikony (silikony to taki
@ninakraviz petal fresh jest w Rossmanie i u mnie np w Tesco. Nie są drogie bo po ok. 13 zł za butelkę, w promo kupuje po 8. Mają gamę szamponów i odżywek i naprawdę polecam
@Naciass: @ninakraviz: Petal Fresh kosztuje 23 zł w Rossmanie, w promocji koło 16 zł. Tani to on nie jest, zwłaszcza, że to tylko 355 ml. I zdecydowanie odradzam cytrusy z aloesem, mają zapach kostki do wc, w dodatku tak intensywny, że czuć go nawet po użyciu innego szamponu.
@puddin w promo 1+1 w Rossmanie płaciłam 16 zł za dwie sztuki. W moim Tesco prawie non stop.kupuje po 13 zł. Może w większym mieście mieszkasz i dlatego. Albo mam farta do tej firmy ;)