Wpis z mikrobloga

@aabeecadlo Zawsze mnie śmieszy ten argument "bo nie będzie mógł grac w LM" :), co to za różnica? Chyba lepiej mieć pół roku wcześniej piłkarza, jeśli jakiś zespół planuje go i tak sprowadzić w lato, pisze ogólnie o takich sytuacjach.
@tomekwykopuje no taka, że ten piłkarz tez ma swoje ambicje a przede wszystkim ma co do powiedzania w kwestii transferu i nie przejdzie tak sobie po tym jak pół roku zapieprzal z inna ekipa zeby zdobyć w sumie najwazniejszy dla aktualnego klubu puchar (no bo przeciez nie jest to puchar Francji ani liga) :)
@tomekwykopuje a tak tak, ja marzę o tym zeby tu do Realu nie trafil, bo potrzeba ludzi którzy sie identyfikuja z klubem a nie najemnika ktoremu zaraz sie znudzi siedzenie w klubie... Booze jak ja nie trawie tego typa
@aabeecadlo Kwestia gustu, w Barcelonie był jednym z moich ulubionych piłkarzy, ale odszedł trochę w kiepskim stylu i ta sympatią minęła, ale moglby wrócić :) i co by nie mówić Neymar to aktualnie w mojej ocenie po Messim najlepszy piłkarz na świecie, piłkarzem jest genialnym.