Wpis z mikrobloga

Po długich namysłach postanowiłem wybrać się do divy. Kupiłem perfumy Bentleya, wygodną koszule i zadzwoniłem do 32 letniej Karoliny (a przynajmniej tak podała w ogłoszeniu). Wchodzę do lokalu strasznie zestresowany jednak dziewczyna była miła zaproponowała wspólny prysznic, zapytała się co chciałbym robić i przeszliśmy do akcji. Szczerze powiedziawszy warto było wydać te 250 zł bo nie dość, że straciłem prawictwo to i mogłem sobie z nią porozmawiać, poprzytulać się, potrzymać za rękę.

Jak sobie przypomnę ile to ja czasu marnowałem na szukanie i podrywanie dziewczyn przez internet to aż mi się głupio robi bo wychodziłem na zwykłego frajera a wystarczyło tylko znaleźć fajne ogłoszenie na roksie i wykonać telefon. Pewnie znajdą się jacyś hejterzy/hejterki jednak ja jestem zadowolony i będę chodził na divy częściej bo jest to o wiele prostsze i nie muszę się martwić o to, że mnie odrzuci albo wyśmieje i obgada z koleżankami.

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski #roksa
  • 18
@Ubotek:
doszedłem do wniosku, że różowe nie zasługują na szacunek i szkoda mojego czasu na wiązanie się z kimś takim.

a jak pachnialo od niej?

super słodkimi i ładnymi perfumami. Widać, że się stara aby klient wracał