Wpis z mikrobloga

Ale mi przykro. Patrzę na młodych zadowolonych ludzi. Każdy ma jakieś perspektywy, ma z kim wychodzić, rozmawiać. A ja? Nic, skończone ciężkie studia, praca gówna za mniej niż 2k. Znajomych brak. Różowego nigdy nie było i pewnie nigdy nie będzie. Największe marzenie to własna rodzina, dziecko i żeby było stać na kredyt. A wszytko dlatego, że w domu rodzina nie funkcjonuje tak jak powinna, nie zadziałały schematy które dla innych są niezauważalne. Dlaczego nie trafiłem na dysfunkcyjny dom? Da się teraz na 24 lvl nadrobić brak umiejętności społecznych, brak młodości? Czy już na zawsze #przegryw i #samotnosc?

  • 33
@niewiemococho coś zrobić ze sobą. Tylko co? Na terapię chodzę, łyżwy, basen czasami wyjdę ale nie zdajesz sobie sprawy jak przykro iść samemu. Prace znalazłem ale za gówno pieniądze.

@Vanwartith ostatnio sam poszedłem na pizze. W alkohol nie chce się bawić, przez niego mam te problemy.

@leababy biegam, poza tym #!$%@?

@Godziu73 @Chmielciu W domu nie nauczyłem się jak podtrzymywać znajomości, ba nawet jak je nawiązywać. Nikt nie budował poczucia wartości, w
@Godziu73 nie sądzę że w takim stopniu. Patrząc po rodzinie to owszem zawsze są takie sytuacje ale nie zauważyłem żeby ktoś w towarzystwie krytykował w taki sposób jak moi rodzice swoje dziecię
@Chmielciu w domu zachowuje się tak jak mnie wychowali. Ciężko mi normalnie mówić, zazwyczaj podniesionym tonem. Na zewnątrz staram się być miły, ale czasami nie wiem jak powinienem reagować. Co znaczy być uczuciowym?
@Niewinnyk masz jakieś hobby? Widzę że biegasz np, jeśli jesteś z większego miasta to co sobotę jest parkrun, grupowa przebieżka 5km. Tam możesz poznać ludzi. Ludzie z pracy?
@Niewinnyk Miałem podobnie w dzieciństwie, w szkole się wyśmiewali ze mnie bo nie stać mnie było na buty Nike albo adidas, tym bardziej że mój ryj nie jest piękny a w szczególności dlatego że urodziłem się bez prawego ucha. Też mam pracę za 2k brutto ale jakoś mam dziewczynę i kilku znajomych z którymi mogę pogadać. Gram na gitarze z moimi przyjaciółmi i dobrze się bawimy paląc blanty i pijac browar dogrywając