Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 210
@Pustulka: dzięki za wołanko :)

@Keepor: Mirku, wyczytaliśmy z Twoich komentarzy, że szukasz 1060 + i7-7700HQ/i5-8400. Przyjęliśmy 256GB dysku M.2 i poniżej 2 takie wersje. Jedna 8GB RAM, druga 16GB RAM.

https://sklep.ntt.pl/laptopy-hiro/8148-laptop-hiro-h14-156-nbcn957tp6-h14-ntt.html (możemy zrobić dla ciebie rabat do 4549zł)

https://sklep.ntt.pl/laptopy-hiro/8167-laptop-hiro-h29-156-nbcn957tp6-h29-ntt.html (możemy zrobić dla Ciebie rabat do 4900zł)

Dawaj znać lub pisz PW jak coś ;)
@NTT_System: No hej, właściwie się zgadza, ale mam kilka pytań:
1. Czy ma wyjść w najbliższym czasie coś lub jest jakiś powód by czekać z zakupem (planowana obniżka cen)?
2. W konfiguratorach innych sklepów gdzie można nabyć produkty clevo, widziałem opcje zmiany pasty czy poprawienia chłodzenia, jak to u Was wygląda? Co dajecie czy można poprawić?
3. Jaka jest karta sieciowa?
Hej, @Pustulka tak ogólnie masz jakieś zdanie o serwisie w @NTT_System? Firma jest mi oczywiście znana od lat 90, choć myli mi się ciągle z upadłym JTT ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz widzę, że te "gejmingowe" Clevo brandują HIRO. Jakość pewnie jak to w Clevo, ale czy masz wiedzę o ich jakości serwisu?

W przyszłym roku zmienię pewnie lapka, teraz brałbym pewnie Inspiriona 7577, może z Max-Q
Clevo brandują HIRO. Jakość pewnie jak to w Clevo, ale czy masz wiedzę o ich jakości serwisu?


@FrasierCrane: Pewnie tak jak u każdego z resellerów, proste naprawy robią sami na zasadzie D2D, a jako coś poważniejszego to ślą do serwisu clevo w Niemczech. Poza tym nie każda firma jest notowana na giełdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj specjalny rabat dla Wykopowiczów, który udało mi się wynegocjować:
@FrasierCrane: Mało info bo to w naszej ofercie nowa seria. Więcej znajdziesz pod hasłami Clevo, często z zagranicznych serwisów.

Jeżeli chodzi o serwisowanie to jest tak jak pisze @Pustulka - serwis Door to door, czyli my podsyłamy kuriera po sprzęt i odwozimy pod drzwi. Awarie spowodowane dyskiem/pamięcią ram lub procesorem w modelach z wersjami desktopowymi, naprawiamy sami wymieniając część. Cała reszta zależna od platformy Clevo jest oddawana do ichniego serwisu.