Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 210
  • Odpowiedz
@karol0: trochę drogo, wydaje mi się, że widywałem go za 4600-4800 zł z samym 256GB SSD.
@xantiros: Ja bym go nie wziął, nie jest ani kompaktowy, ani ten obrotowy mechanizm jakoś super nie działa. Lepszą opcją jest jakiś tani tablet na promocji na gearbest czy innym bangood i mobilna 14-stka na niskonapięciowym haswellu.
  • Odpowiedz
no a sam ten laptop w wersji z 8GB?


@mar3g: Wybacz, nie dostałem powiadomienia i nie wiem czy to dalej aktualne.

No tak, tylko otwierając laptopa tracisz gwarancję?


@Blitzkrung: Dopóki niczego nie połamiesz i nie ma plomb w środku to powinno być
  • Odpowiedz
@Pustulka: NIe chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj: Poleciłbyś ten laptop czy w tej cenie znajdę coś lepszego? W gry na laptopie praktycznie grać nie będę, tylko i wyłacznie football manager 2018. Zależy mi na dysku SSD, HDD włożę ze swojego starego laptopa. Może być bez systemu, nawet lepiej.
  • Odpowiedz
@amanan3232: To zależy, z multimedialnych np. ciekawy jest asus N580VD ważący ok. 2kg - klik, jeżeli czysta wydajność to zależy albo gotowe cleva z desktopowym cpu i 1050 Ti albo zabawa by w zakup dysku ssd, pamięci i cpu osobno w clevo w również ze stacjonarnym procesorem, ale opartym na kadłubku z gtx 1060.

Masz może Xiaomi? Bo mam jedno pytanie.


@jamjamjam: sporo osób na wykopie ma
  • Odpowiedz
@Pustulka #szukamlaptopa cześć, pytanie takie jak każdy kto woła przez ten tag i tego Pana :D

Szukam laptopa do 3k, zastosowania to internety, filmy, jakieś programy biurowe i używanie adobe illusttratora. Sprzęt ma być szybki. Główną czynnością wykonywaną na sprzęcie będzie tworzenie zaproszeń w adobe illustratorze.

Mile widziany dysk ssd 120 gb, 15", matryca matowa. To są moje warunki. Wątpliwości jakie mi się nasuwają to czy potrzebna będzie dedykowana
  • Odpowiedz
Szukam laptopa do 3k, zastosowania to internety, filmy, jakieś programy biurowe i używanie adobe illusttratora. Sprzęt ma być szybki. Główną czynnością wykonywaną na sprzęcie będzie tworzenie zaproszeń w adobe illustratorze.


@sskowron: Będziesz miał problem, bo wszystkie poza GV62(matryca TN), Xiaomi 15(błyszcząca i odpada z uwagi na raty) mają słabe matryce.
  • Odpowiedz