Wpis z mikrobloga

@priveth: RedPill to rak. W skrócie jest to ruch przegrywów, którzy chcą zemścić się za swoje osobiste niepowodzenia z kobietami i zaczynają traktować je przedmiotowo. Z jednego wynaturzenia (zbytnie ubóstwianie kobiet), przechodzą w drugie (brak szacunku wobec kobiet). Używają wymyślnych strategi, by w ostateczności wylądować z kobietą w łóżku. Rekomendują książki imbecyla-szarlatana podrywu "Roosha V", który dla przykładu generalizuje, mówiąc, ze tylko ukraińscy mężczyźni rekompensują swoje problemy emocjonalne drogimi samochodami itd.
@WlasciwosciBetonu
A redpill nie jest do równouprawnienia? Myślałem, że mgtow jest do zlania kobiet jako całości i wykluczenia ich że swoich kręgów.
Na redpillu kiedyś widziałem, że się odcinaja od mgtow bo są skrajni
@Ant0n_Panisienk0:

ruch przegrywów


Argumentum ad hominem zawsze spoko rycerzyku z ostrogami, z puszek od Harnasi

brak szacunku wobec kobiet


To, że jest to ruch który stawia na piedestale kwestie mężczyzn i patrzy na kobiety inaczej niż media głównego ścieku, nie czyni go mizoginistycznym

Dziwne, że nie widzisz jak kobiety traktują mężczyzn jak samobieżne bankomaty, ochroniarzy, szoferów, pomoc w przeprowadzkach

A to, że kobiety same się nie szanują i traktują siebie jak
@As_Pancerny:
Po pierwsze sam jeszcze jestem przegrywem i jakoś mnie to specjalnie nie obchodzi jak ktoś mnie tak nazwie. Gdybym w jakiś sposób obrażał przegrywów, tak naprawdę jechałbym po sobie samym.

Na przykładzie samego "Roosha V" widać, że traktuje kobiety przedmiotowo, a podryw jako zwykłą statystykę. Kiedy zauważyłem, że na redpill rekomendują jego książki od razu dałem na wstrzymanie.

Nie każda kobieta jest szmatą. Nie każda kobieta chce mężczyzn wykorzystywać.
Wystarczy
@WlasciwosciBetonu: @Ant0n_Panisienk0: @cmov: Z redpillem trzeba uważać. Są fajne aspekty, ale jak przesadzisz to słabo.

Ja z TRP toczę bekę od kiedy przeczytałem jak gość przedstawia swój poranny rytuał. Wstawanie o 3/4, medytacja przez 2/3h, dziękowanie światu za wszystko i rozmyślanie jaki biznes założyć. Do tego wyjścia wieczorne to strata czasu i lepiej siedzieć w domu i się rozwijać. To już podchodzi pod "self-improvement is masturbation" jak dla mnie.
@krazben: Co mnie obchodzą pozostali mężczyżni? Mam swoje wymagania co do kobiety i jeżeli natknę się na taki typ, jaki opisujecie razem z Asem to po prostu nie nawiąże z nią bliższego kontaktu, bo nie jest po prostu w moim typie.
Wy opisujecie to tak, jakbym do końca życia był na to skazany, choć to nieprawda, bo spotkałem wiele wartościowych kobiet.