Wpis z mikrobloga

Mirki promocja na ps4 godna uwagi,
Final Fantasy XIV gra platna, ale wersja podstawowa kosztuje tylko 29,50zl, miesiac abonamentu w cenie.
Jakby ktos sie chcial skusic chetnie moge wprowadzic w swiat gry.
Wersja ze wszystkimi dodatkami 114,50zl, rowniez w cenie 30 dni abonamentu.
Jak wyglada subskrypcja pozniej? 30dni, 13 euro, lub 90 dni 32 euro.
Chetni moga dodac na PSN: Small-Soul

#konsole #ps4 #playstation4
  • 18
@Veyn Chory sposob? O grze wiesz tyle co nic.
Nie probowales nawet i oceniasz z gory gre, wiec ja tez moge stwierdzic, ze Cie nie stac by grac.

Gra jest trudna, populacja z Polski wynosi kilkudziesieciu graczy, normalnie ma 2-3miliony dziennie aktywnych uzytkownikow od kilku lat.
@Hake: No nic nie wiem o tej grze, ale ja jej nie oceniam. Oceniam jedynie sposób dystrybucji, który nie zachęca mnie do zapoznania się z tym tytułem - jest przeciwieństwem user friendly, wygląda na czystą esencję raka, który od kilku lat toczy tę branżę.

Tak samo nie krytykuję cen podanych w Twoim wpisie. Może i to tanio jak za ten tytuł. Ale jak za grę - ogromne kwoty.
@micro- Masz w opisie, osoby ktore pierwszy raz kupia dostaja 30dni.
Jest taki trick, ze grajac na ps4, mozesz kupic podstawke 30dni na PC i konta ze soba powiazac.
Wtedy masz znowu 30dni na pc i na konsoli ale:
mozna to zrobic raz
dodatki kupione na PC nie masz dostepne na PS4
@micro- Ty juz posiadales predzej gre, wiec nie dostaniesz, mozesz zrobic nowego uzytkownika PS4 i na nim grac. Wtedy dostaniesz, z Complete Pack 30dni
@micro- Nie, do konta dodajesz Licencje na PC.
Kupujesz gre na PC, wchodzisz na swoje konto Square, ktore masz na ps4, i tam jest opcja by kupic wybrane wersje.
Jesli kupujesz gre na PC, wprowadzasz ja w Twoje licencje. Wtedy dostajesz 30dni abonamentu na PC, kazda wersja gry jakas kupisz zawiera 30dni.
30dni jest na konto, wiec nie wazne na jakiej platformie grasz.
Na PS3 jest inaczej, ostatnio pozmieniali, ze kto subskrybowal
Nie, do konta dodajesz Licencje na PC.

Kupujesz gre na PC, wchodzisz na swoje konto Square, ktore masz na ps4, i tam jest opcja by kupic wybrane wersje.

Jesli kupujesz gre na PC, wprowadzasz ja w Twoje licencje. Wtedy dostajesz 30dni abonamentu na PC, kazda wersja gry jakas kupisz zawiera 30dni.

30dni jest na konto, wiec nie wazne na jakiej platformie grasz.

Na PS3 jest inaczej, ostatnio pozmieniali, ze kto subskrybowal predzej,
@Veyn Widocznie gra nie dla glupich osob.
Brzmi skomplikowanie ale jak sie siedzi w grze to sie jest na czasie z wiadomosciami i przyswaja sie wiedze w etapach.
@micro- Z tego na szybko co widzialem, to najtaniej 3miesiace z karta, ze stronki Square.
32/33euro
Potem na allegro widzialem GTC za 100zl na 60dni