Wpis z mikrobloga

@Wunszz moja żona ma inne zdanie :) no ale wiadomo co kto lubi. Co do iPhone to się zgodzę od najnowszej generacji. Wcześniej równo orali konkurencję. Problem z Apple czy z thermomix jest taki, że w Polsce ludzie myślą o tym jak o fashion statement a my mówimy o telefonie komórkowym i urządzeniu do kuchni.... Mam nadzieję, że kiedyś ta januszowosc z rodaków wyjdzie w końcu.
Najbardziej się uśmiałem kiedy ludzie dostają
@blinxdxb Januszowosc swoją drogą. Dostałeś komentarze że to gowno bo nie każdego stać na samochód za 700k dlatego myślą że to bait. Patrzę realnie i tylko i wyłącznie dla siebie dla zysku, dlatego można kupić podobne, nie mówię że to samo ale za 3k mniej. Mam kilka urządzeń które po kolei połączone ze sobą dają jednego thermomixa
@Wunszz no właśnie, kilka urządzeń da Ci funkcjonalność thermomix, tylko sam kitchen aid to 5k...

A to, że nie każdego stać na coś nie znaczy, że trzeba krzyczeć, że to gowno. Mój sąsiad ma auta za ponad 10 milionów i nie krzyczę, że jest debilem, bo powinien kupić Passata.
@blinxdxb Ile Polaków tyle mentalności. Ale zeszlisci z tematu robota kuchennego na samochody. Więc mówię moim zdaniem thermomix jest ok jeśli ktoś uzupełnia swoją kuchnie lub chce z kilku rzeczy mieć jedna. Moim skromnym zdaniem jest mi to nie potrzebne bo mam każde z tych urządzeń osobno a zmywanie mi nie przeszkadza. A książkę kucharska też mam;)
@blinxdxb:

Mój sąsiad ma auta za ponad 10 milionów i nie krzyczę, że jest debilem, bo powinien kupić Passata.


To uczucie gdy patrzę kto to napisał i zdaje sobie sprawę ze to pewnie nie jest żart ani wyolbrzymienie xd
@Wunszz: Ja mam kilka pytań:

1. czy firma Vorwerk oferująca Thermomix to multi level marketing (MLM)?
2. czy firmy MLM są zamaskowanymi piramidami finansowymi oszukującymi ludzi?
3. z czego wynika absurdalnie wysoka cena Thermomixa?
4. jestem na stronie sklepu internetowego Vorwerk i chcę kupić Thermomix i widzę, że nie ma takiej możliwości. Dlaczego Vorwerk uniemożliwia zakup Thermomixa?
5. Czy ta pani od prezentacji jest pracownikiem firmy Vorwerk? Jeżeli nie, to czy
@darydarylosu Odpuściłem bo stwierdziłem że nie będę go brał. Bułki wyszły twarde smak jakiś tam był. Na drugi dzień na śniadanie nie do zjedzenia nawet po podgrzqniu w mikrofalowce. W rękach się rozwalaly.
@Wunszz: No to lipa, bo zakładam, że na pokazie przedstawiają super przepisy z efektem WOW. Widzę, że u Ciebie tak samo pitoliła o tym, że lidlowy rozpada się w rękach i ma słaby serwis. W sieci opinie są zupełnie inne. Niech zwróci uwagę, że nawet jeśli lidlowy padnie mi po gwarancji, czyli po 3 latach, to mogę kupić sobie kolejny a i tak wydam ok. 3x mniej pieniędzy. No i skoro
@darydarylosu otóż to czytając to miałem wrażenie jakbyś stał za mną na tym pokazie. Widocznie mają jedną śpiewke. Tak sobie myślę że ten thermomix nie kosztuje więcej niż 1k tylko później inni muszą zarobić typowa piramida.
@Wunszz: Do określenia piramidy podchodzę o tyle sceptycznie, że to urządzenie jest naprawdę fajne i na próżno szukać negatywnych opinii od ich posiadaczy (no chyba, że głupio się przyznać do wtopy 5k). Po prostu nie jest wart AŻ TAKICH pieniędzy. Tego samego dnia wieczorem robiłem wielkie porządki w paragonach i znalazłem fakturę na całe AGD do zabudowy (piekarnik, indukcja, okap, lodówka, zmywarka) na kwotę 5400 zł. No kaman... Ja taką negatywną
@Wunszz: Nie ;) Czyli nie powiedziała nam wszystkiego. Dzwoniła do nas 3 dni po prezentacji i podzieliłem się moimi uwagami, ale ona cały czas jak nakręcona, że Lidlomix mi padnie po roku. No to dzisiaj kupiłem i jestem z nią umówiony, że 01.12.2018 r. odezwię się do niej i powiem jak się ma.

Jeżeli podobał Ci się TM to rozważ ten Lidlomix. Ja dzisiaj cały dzień siedziałem w kuchni i jestem
pewno co na plus, to że żona szczęśliwa i jedzenie pyszne. No i zero gratow w kuchni. Pamiętaj też, że thernomix to nie robot. Robot Ci nie


@Wunszz: tu chodzi bardziejh o to ze masz kilka tysiecy i co chwila nmowe przepisy sciagane wprost do urządzenia. Nie ma nikt czegos takliego. Nie ma czytania ksiazek, szykania w necie (niesprawdzone przepisy i nie wychodzi mi p[rzynajmniej czesto) - tu masz sprawdzone przepisy,