Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@desygnat Ja o tym wiem ale różowy się napalil i zamówił prezentacje. Narazie robi bułki i opowiada jaki to jest och ach. Ale jakoś nie przemawia to do mnie i cena oczywiście. Byłem wczoraj i oglądałem różne roboty i max 2k można kupić zajebisty..
  • Odpowiedz
@Wunszz no ja mam ten z Lidla za 888zl i jest fajny. Tylko #!$%@? to czyszczenie xd albo ugotuj ziemniaki w robocie i umyj, zrób to i umyj xd zwykle #!$%@? i robię w garnku ziemniaki ;p a tylko jakieś ciasto czy sos w tym xd
  • Odpowiedz
@Wunszz zaraz przyjdzie jeden wykopek i będzie wzywał od mlm :) jak Cię stać to bierz. Ja mam swój od premiery a znajomi do dziś maja wersję sprzed 30 lat i nadal działa,. Na pewno co na plus, to że żona szczęśliwa i jedzenie pyszne. No i zero gratow w kuchni. Pamiętaj też, że thernomix to nie robot. Robot Ci nie ugotuje.

Aha i nie kupuj podróbek. To tak jakbyś kupował xiaomi
  • Odpowiedz
@desygnat no właśnie tu jest problem. Ja już dawno przestałem kupować tańsze zamienniki. Mam akwarium morskie i kupowanie tańszego sprzętu kosztowało mnie ponad 30k PLN także jednak wolę sprawdzone marki. Mam nadzieję, że idea postarzania produktu do thernomix nie dotarła i nowe modele są tak samo wytrzymale. Widziałem na reddit zdjęcia ludzi, którzy mają modele z lat 50tych i działają do dziś... Mój póki co działa już parę lat. I do tego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blinxdxb Ja biorę to na chłodno nie jestem za i przeciw. Poprostu robi prezentacje zadaje pytania, może nie jest pani zbyt ogarnieta i nie potrafi odpowiadać.
@desygnat biedronka nie wiem ciekawi mnie
  • Odpowiedz
@Wunszz ja dostałem na pół roku za darmo, bo kumpel robił dla nich reklamę, inaczej pewnie bym nie myślał o nim. Dzień po tym jak mu go oddałem kupiłem swój :)
  • Odpowiedz
@Wunszz oni teraz mają ten bajer co podoaczasz i masz. Wszystkie przepisy z internetow, ale u mnie nie jest dostępne. Cookie key chyba. Przetestuj i daj znać
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@blinxdxb Cookie key to jest książka i Cookie do ( nie wiem jak się pisze wymawia du) internet i w książce jest około 120 przepisów a internetach ponad 1k. Na tym cyfrowym wyświetlaczu wszystko pokazuje co i jak z internetow. Połączyło z wifi i ściąga przepis i tłumaczy robot co robić.
  • Odpowiedz