Wpis z mikrobloga

Jakie gierki polecacie na PS4 takie dla relaksu? to moja pierwsza konsola i w sumie to w nic nie grałem. Ten metal gear solid z PS plus jakos mi nie podchodzi.. rzygam juz fifą xD najlepiej zeby nie byly w #!$%@? drogie
#ps4
  • 17
@Rudolfinho: Również polecam dla relaksu rocket league. Grunt to zbyt nie angażować się emocjonalnie xD Co do uncharted to grałem w Kolekcje Dreak'a i zbyt mi nie podeszło. Przez 3 części ten sam scenariusz wspinanie -> horda wrgów -> wspinanie -> horda wrgów -> wspinanie -> horda wrgów -> wspinanie -> horda wrgów -> wspinanie -> DOTARCIE DO ZAGINIONEJ LOKACJI GDZIE NIE BYŁO NIKOGO OD SETEK LAT iiiii HORDA WROGÓW TYCH
@Rudolfinho: nie określiłeś co rozumiesz przez relaks ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast ucnharted jak najbardziej warto ograć (nie jest to stresująca gra, no może momentami (òóˇ)), polecam zacząć od kolekcji, bo jak zaczniesz od U4 albo U:LL to będzie ciężko z wcześniejszymi (co by o nich nie mówi, jednak jest 10 lat różnicy między pierwszą a ostatnią).
@Rudolfinho hehe mówisz o grze 10 letniej, nie ma siły by mogła konkurować z najnowszymi odsłonami, natomiast jako samej grze trudno U2 czy U3 wiele zarzucić, co prawda U1 trochę odstaję, głównie przez mniejsze zróżnicowanie, ale nie mozna powiedzieć, że to nie jest dobra gra.
@kszaku
@Brant
No Uncharted jest specyficzne. Pierwsza część stanowczo za dużo strzelania. Chyba z tych pierwszych trzech, pod względem fabularnym i gameplayowym najlepsza była dwójka. Chociaż ja uważam że Tomb Raider i Rise od the Tomb Raider są lepsze. W czwórkę jeszcze nie grałem.
@Rudolfinho
The last of US, fajne, sam gameplay może schematyczny i niezbyt powalający ale fabuła i kreacja postaci, świata jest bardzo dobra.
@klocu26 U2 powiedziałbym, że relatywnie jest najlepsza z całej serii, U3 równie dobre ale pierwszeństwo daje przewagę w ocenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) U4/U:LL to już znaczący przeskok jakościowy po zmianie generacji i naprawdę obie są zachwycające, a do gameplaya nie mam uwag. Generalnie jestem posiadaczem PS3/PS4 głównie ze względu na gry Naughty Dog oraz Quantic Dream. Reszta to przystawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)