Wpis z mikrobloga

A wiesz, że Orwell był socjalistą (swego czasu bardzo blisko marksistów) czyli lewakiem?


@wetuboj88: a potem przejrzał na oczy i przestał nim być;]

No dlatego do końca życia działał w środowisku socjalistycznym i Partii Pracy
  • Odpowiedz
@Kurisutofa: Rakiem to jest twoje p---------e bzdur, pryszczatego gimnazjalisty. Matka historia uczy też, że na kontynencie europejskim trwały nieustanne wojny, jak raz skończyły się wraz z powstaniem EWG i przekształceniem w EU. Oczywiście kucu, nie pamiętasz jak było przed Unią, bida i syf z nędzą. Może pojedź na ukrainę i zobaczysz jak doskonale żyje się w kraju europejskim postkomunistycznym, gdzie nie ma unii. Możesz tez skoczyć do Serbii czy Mołdawii,
  • Odpowiedz
@Nie_bredz_czlowieku Ktoś tu głośno szczeka jak na swoją rasę. Gimnazjum skończyłem "parę" ładnych lat temu. Po co te nerwy w ogóle? Kanapkę Ci zjadłem? Matkę Ci zabiłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem tam. Bezsensowne jest przyrównywanie tych krajów do UE, bo są one zależne od Rosji, kucu, która trzyma te kraje na smyczy.

  • Odpowiedz
@Kurisutofa: Dla niektórych idea zjednoczenia Europy jest istotna. Głosowało za nią 66 % Polaków i nadal ma takie albo i większe poparcie. I w-------ą nas takie mendy, rzucające unijnymi flagami po chodnikach. Jakie zatem były kiedyś założenia Unii i co w nich zostało. Tylko dawaj konkrety, bez zbędnego p---------a głupot.
  • Odpowiedz
@Nie_bredz_czlowieku: pisałem: ogranicza konne spuszczanie gówna w kiblu i moc mojego odkurzacza. Ale to są tylko najbardziej jaskrawe przykłady, które (nam nadzieję) dadzą lewactwu jasny sygnał jak daleko to poszło.
  • Odpowiedz
  • 0
@groszek71: Dalej nie widzę jakiś szczególnych związków UE z ZSRR.


Bo Altiero Spinelli to komunista.
ZSRS był komunistycznym związkiem republik.

Resztę się domyśl.
  • Odpowiedz
@Nie_bredz_czlowieku: pisałem: ogranicza konne spuszczanie gówna w kiblu i moc mojego odkurzacza. Ale to są tylko najbardziej jaskrawe przykłady, które (nam nadzieję) dadzą lewactwu jasny sygnał jak daleko to poszło.


@mkarweta: Czyli klasycznie - nie wiesz o czym, ale ujadasz, żeby tylko szczekać. Moc twojego odkurzacza nie przekłada się na jego siłę ssącą. Dodatkowo nikt nie przyjdzie do twojego domu, żeby sprawdzać jakie masz odkurzacze w domu, a jedyny zakaz dotyczył odkurzaczy w c--j wielkimi silnikami, nijak nie przekładającymi sie na wydajność.

Podobnie kwestia wody w kiblu. Opracowane zostały zalecenia, dotyczące przyznawania oznaczenia dla kibla jako ekologicznego. Tymczasem nowe przepisy mają służyć oszczędzaniu pieniędzy i ograniczeniu marnowania wody. Specjalna etykietka ma oznakować przyjazne środowisku toalety, które spełniają standardy UE. Nowe oznaczenie ma na celu pomóc klientom w wyborze toalety, która zapewni im większe oszczędności. Takie przepisy nie powinny dziwić Polaków, zważywszy że Polska jest jednym z najuboższych w
  • Odpowiedz
@Nie_bredz_czlowieku: do domu nie, do sklepu już tak. I nie mogę sobie kupić tego, co bym chciał. Zrozum lewaku, że to że ZSRE pakuje się z butami w każdy aspekt każdego życia samo w sobie jest problemem. A robi to na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@mkarweta: Oczywiście że w nic się nie pakuje, o wiele większe zakazy produkuje państwo polskie choćby zakazując picia piwa na świeżym powietrzu. Wytyczne dotyczące kibli TO ZALECENIA a nie zakazy. Obliczono, że przy 10% tylko urządzeń które zastosują się, oszczędności to 400 mln euro i 1.3 mld wody.

Podobnie jest z odkurzaczami, nie musisz wymieniać żadnego odkurzacza i nikt tego nie sprawdza. Już powstały energooszczędne silne odpowiedniki tamtych starych odkurzaczy
  • Odpowiedz