Wpis z mikrobloga

@Majk_: Nie wiem czy trolujesz czy poglądy odebrały Ci trzeźwość oceny świata, ale Unia tak jak powstała tak może się rozpaść. Co dzisiaj wcale nie jest znów takie nieprawdopodobne.
  • Odpowiedz
@Klepajro: jak najbardziej. Niepodległość jest związana tylko i wyłącznie z uznaniem na arenie międzynarodowej, a to jest zależne od możliwości gospodarczych danego kraju. W historii Polski nie było żadnego wydarzenia, które tak jednoznacznie pozytywnie przełożyłoby się na pozycję gospodarczą Polski jak wejście do Unii Europejskiej. Innymi słowy głównym gwarantem polskiej niepodległości jest właśnie Unia.
  • Odpowiedz
@Majk_: Rozumiem, że w/g ciebie w 1918 roku jakaś dziwna kraina z dziwną flagą odzyskała niepodległość? Bo nie rozumiem twojej logiki...
  • Odpowiedz
Po czwarte, w ramach zasad demokracji i praworządności, w Irlandii głosowanie nad przyjęciem tegoż traktatu było przeprowadzane trzy albo cztery razy (nie pamiętam dokładnie). Parafrazując "demokracja demokracją, ale wynik musi być po naszej stronie!"


@mkarweta: Bredzisz człowiek. Było dwa razy i po pierwszym niepowodzeniu traktat był zmieniony, więc drugie głosowanie dotyczyło czegoś podobnego, ale jednak innego.
  • Odpowiedz
Niepodległość jest związana tylko i wyłącznie z uznaniem na arenie międzynarodowej, a to jest zależne od możliwości gospodarczych danego kraju.


Nieprawda. Jest wiele państw, które są niewydajne gospodarczo a nadal są uznawane na arenie międzynarodowej. Idąc twoim tokiem myślenia można by powiedzieć, że państwa afrykańskie nadal nie są niepodległe, bo w szerokim stopniu korzystają z pomocy międzynarodowej
@Majk_:
  • Odpowiedz
itd. I ty kolego dalej chcesz z takimi ludźmi budować nowa Europę? Na czym? na ich gównianej ideologii? A gdzież to komunizm odniósł jakiś niesamowity sukces? Gdzie zapewnił wolność i dostatek?


@groszek71: No skoro w Unii Europejskiej rządzą komuniści, a kraje UE są zamożne i obywatele żyją dostatnio, to sam sobie odpowiedziałeś, gdzie.
  • Odpowiedz
@Nie_bredz_czlowieku: Akurat co do tego, to ma moją aprobatę. UE to rak. Wszystkie unie, jakie były dotychczas rozpadały się - jak uczy matka historia. Więc nie widzę przeciwwskazań do tego, by i ta została zniszczona albo się rozpadła, ja mam już dosyć tych lewackich pomiotów, którzy na nas gadają za plecami. Popieram JE Janusza Korwina - Mikke, który też jest za tym.
Kurisutofa - @Niebredzczlowieku: Akurat co do tego, to ma moją aprobatę. UE to rak. W...

źródło: comment_d9CHuO6G68iM5MtruV2YTkBEjW9kzL5y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
2017

Ktoś nadal porównuje UE do ZSRR


No beka z was kuce ,myślałem że wygineliscie. Chociaż teraz to już pseudo kuce bo większość z nich i tak popiera PiS xd
  • Odpowiedz