Wpis z mikrobloga

  • 495
Według mnie starsze osoby powinny mieć ustawowy obowiązek zatrzymania swoich opinii dla siebie. Całość rozchodzi się o fakt, iż tydzień temu postanowiłem wziąć służbowego laptopa do domu na weekend i dokończyć powierzone mi zadania. Pani Grażynka jednak nie wytrzymała, żeby nie powiedzieć wszystkim swojej opinii:
- w sobotę to się nie pracuje, bo za to Ci nie płaco. Weekend to jest, żeby z rodziną spędzić, a nie jak niewolnik tyrać. Wy to mlodzi jesteście i mało wiecie, ale zobaczycie, wykończycie się takim trybem.
Lol.
Niewiele myśląc spakowałem lapa i w piątek wziąłem go do siebie. Zadania dokończyłem w sobotę rano na kiblu oraz wieczorem przy browarku przed imprezą. I tak oto w poniedziałek wszedłem do firmy ja, cały na biało, niczym komendant na posterunek. 9:00 zasiadłem do swojego biurka naciskając enter. Rozesłałem wszystkie zaległe i bieżące rzeczy. Przerwa już o 9:15, kawka za kawką, papierosek co 30 minut, pogaduchy z recepcjonistkami itd. Czas oczekiwania na rozwiązanie nowego zadania to 15 minut, a nie jak dotychczas 3 dni. Wyszedłem o 16:30, bo przejrzałem już cały internet dwa razy. Pani Grażynka niestety mimo tego, że przyszła na 7, musiała zostać jeszcze 2h nadprogramowo, by skończyć sprawy pilne. Tym razem nie wyraziła głośno swojej opinii
#pracbaza #korposwiat
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krachu Ja tu tylko widzę, że wylamales się z grupy i chciałeś zabłysnąć przed szefostwem. Rozumiem, gdyby za dodatkowe godziny w pracy byś miał wolne w tygodniu, ale w tym momencie pracowałeś za frajer.

Ty nic na tym nie zyskales, a w oczach szefostwa stracili zwykli pracowniczy, którzy teraz dla pracodawcy są tymi, którzy nie chcą za free pracować w domu.

Ci, którzy mają rodziny dobrze wiedzą, że po to się
  • Odpowiedz
@Krachu: dajesz się wykorzystywać, skoro uważasz, ze praca za darmo to coś normalnego. Do tego próbujesz wyprzeć ten fakt tak bardzo, że aż szukasz na mirko potwierdzenia, że robisz dobrze. Powodzenia w walce o swoje życie prywatne! Uda się na pewno!
  • Odpowiedz
Teraz juz rozumiem! Przejrzałam profil krachu! W skrócie: gostek dostał pierwszą pracę i to tydzień temu! Bądźcie wyrozumiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krachu
1 nie wyrabiasz się z pracą
2 zabierasz pracę domu i wykonujesz w swoim wolnym czasie
3 potem i tak musisz iść do pracy i odsiedzieć swoje
4 zamiast pracować urządzasz sobie pogaduszki i przeglądasz internet
5 patrz punkt
  • Odpowiedz
  • 1
@feuer nie rozumiem tego fenomenu... suche jak s-------n i 700 plusow xD ty bys zdjecie swojego gowna wrzucil to by zplusowali
  • Odpowiedz