Wpis z mikrobloga

Ehh. W taki oto sposób ta firma całkowicie straciła mój szacunek. #zalesie #bogart #meble #afera #mikroafera

Krótkie tło sytuacji:
1. zamów meble przez internet
2. z 3 elementów przyszły tylko dwa
3. spokojnie anon, mebel dojdzie kolejnym transportem za tydzień, będziemy dzwonić
4.75 Korwin
6. nikt nie zadzwonił
7. dzwoń, transport wyjechał, Panie anon szafa jest zapakowana, bedzie jutro
8. bierz urlop na kolejny dzień
9. transportu nie ma
10. dzwoń, sorry pomyłka, nie mamy Pana szafy, znikła ( ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ) i nie wiemy gdzie jest
11. żądaj zwrotu szekli za brakujący element
12. firma przeprasza, obiecuje upominek
13. upominek przychodzi
14. bleh.. brak profitu

Jak można wysłać coś co ma podreperować wizerunek firmy w takim stanie? Zostało to wyjęte zza sofy na której się odpoczywa na magazynie czy jak? Brak mi już na nich słów.
Firma miała naprawdę dużo czasu (prawie 3 tygodnie) żeby sprawę wyjaśnić. Wielokrotnie okłamywała mnie i drugą połówkę przez telefon. Staraliśmy się załatwić to na spokojnie, no ale się nie da.
BeCometA - Ehh. W taki oto sposób ta firma całkowicie straciła mój szacunek. #zalesie...

źródło: comment_VeldGr5UpGYG1MJq0YbLC45dWqspPwUu.jpg

Pobierz
  • 7
@l-da: doceniam, że bezproblemowo (mam nadzieję biorąc pod uwagę fakturę korygującą) zwrócą pieniądze.
W pierwszej chwili myślałem, że to robaki i rzuciłem to na podłogę ( ̀_́)
@BeCometA: możesz je wyprać ale na tyle sprytnie by nie zmieniły się w kamienie i jeśli zejdzie śnieg to wtedy w poszewkę i niech sobie goście na tym się goszczą