Wpis z mikrobloga

Ja to was k---a na prawdę nie rozumiem, wchodzę tu rano i tylko widzę stękanie:

O jak mi się nie chce

życie jest c-----e


Na c--j sobie taką pracę/studia wybieraliście?
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShineLow: Bo zycie nie daje wyboru. Stworzylismy swiat pracy. Wszyscy musza sie dostosowac. 15 lat szkoly a potem na 40 do roboty. Nie mozesz sobie postawic domku w lesie i jesc wychodowanych rzeczy. Czesc ludzi nigdy nie bedzie szczesliwa wto tym systemie.
  • Odpowiedz
@ShineLow bo życie jest tak ułożone że bardzo ważne decyzję podejmuje się będąc młodym i głupim xD
Ale też tego nie rozumiem, zawsze się można przebranżowić albo jebnąć wszystko i zostać pustelnikiem. Czemu nie?
  • Odpowiedz
@ShineLow: Nie każdy wykonuje wymarzony zawód, nie każdy nawet wie jaki to dla niego jest, w dodatku niektórzy muszą przejść morze gówna niczym Mojżesz, nim dotrą tam gdzie chcą. Zabronisz im narzekać? Ty nie narzekasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na c--j sobie taką pracę/studia wybieraliście?


@ShineLow: tak, bo ludzie idą do wymarzonej pracy i po prostu ich tam przyjmują XD wielu ludzi jest glupich jak but i nieutalentowanych w zadnej dziedzinie i nie mają żadnej możliwości polepszenia swojego życia. przynajmniej się na mirko wyżalą.
  • Odpowiedz
@Djakninn: jeszcze dodałabym ludzi, którym się nie chce starać o lepszą pracę, tylko siedzą w jednej i marudzo, że źle ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w sumie lenistwo to odmiana głupoty.
  • Odpowiedz
@vckm: No nie do końca. Nawet jeśli nauczysz się przez internet spawać, obsługiwać CNC, czy jeździć wózkiem widłowym, to póki nie zrobisz kursu i nie dostaniesz certyfikatu potwierdzającego twojego skilla, to nikt cię w tym nie zatrudni.
  • Odpowiedz
@atteint: nie mowie o pracach fizycznych w ktorych wymagany jest skill techniczny. Zle sie wyrazilem. Masz racje, jednak chodzi mi glownie o typowe rzeczy zwiazane z komputerami. Tutaj wkrada sie wlasnie to pojecie realista, leb na karku i spisany plan. Wszystkiego przez internet nie osiagniesz ale mozesz bardzo duzo nawet jesli musisz sie czegos nauczyc zeby moc potem robic zupelnie co innego to mysle ze warto poswiecic te dodatkowe 2-3
  • Odpowiedz
@Djakninn: jestem zdania ze jezeli osoba potrafi obslugiwac komputer, odnajduje sie w internecie i ukonczyla szkola tak jest na tyle inteligentna aby sobie poradzic. Nikomu nie zabraniam narzekac, jednak uzalanie sie nad soba czy mowienie jak mi jest zle w zyciu non stop doprowadza mnie do szalu bo wiem w jakim polozeniu bylem i gdzie jestem teraz

Uwierz ze nie ma az tylu debili ktorzy nie potrafili by sie nauczyc
  • Odpowiedz
@Djakninn: no to teraz piszesz o tych głupich i bez talentu, co wcześniej pisałeś XD ja tylko dodaje od siebie, że jest jeszcze oddzielna grupa leniwych
  • Odpowiedz
@vckm: Większość ludzi jest przeciętna, gdyby łatwo było zostać programistą/adminem/sprzętowcem to nie była by to dobrze płatna praca. Inna sprawa że mało kto ma dość samozaparcia. Gdyby nie studia które mnie zmusiły do nauki sam pewnie nigdy bym się nie nauczył.
  • Odpowiedz