Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@melisaa94 bedzie dobrze, nie przejmuj się, ale boleć bedzie jeszcze długo. Ja poważnie zraniłem sobie środkowy, żeby to opatrzyć obcieli mi kawałek kości, aby zszyć skórę i przykryć kość. Dziś mi rośnie gruby paznokieć, palec szybko marznie i mam go ok 0,5 cm krótszy.
@rkore: Ucięty na krajzedze, ale słupscy chirurdzy tak mi go przyszyli (zdjęcie z drutami), że zrobił mi się staw rzekomy i musieli mi go uciąć drugi raz i wyciąć tę zmianę. Potem płytką połączyli to co zostało bo nie można było dwa razy zastosować gwoździ w tym samym miejscu i taki cudak powstał. Najlepsze, że rehabilitant powiedział, że od biedy idzie to odprostować mocując do czegoś prostego na jakiś czas:)
@melisaa94: był taki kawał: jedzie traktor polem i urwało mu się koło. Rolnik przerażony, bo mu przewodniczący kołchozu premię utnie. Myśli rolnik i myśli co tu napisać w raporcie, wtem olśnienie! "3 koła sprawne!"
I tym optymistycznym akcentem chciałabym zaznaczyć, że 9 palców ci jeszcze zostało.
@melisaa94: Na pocieszenie sam pracuje w miejscu, gdzie sporo ludzi palce zostawiło. Jeden kumpel całkiem małego palca stracił. W zimie sobie watą miejsce na palca w rękawicy wypełnia i jak sam mówi "jakbym miał palca to bym takiego numeru nie zrobił". Także wszystko ma swoje plusy :).
@melisaa94 Śmieszków dużo ale szczerze to ja bym się załamał trochę. Tak wiem ludzie mają gorsze wypadki i żyją hurr durr trzeba wziąć się w garść ale serio trochę dramat. Jakoś przyzwyczaiłem się do swoich palców i nie wyobrażam sobie któregoś stracić. Wiem że nie pomagam ci takim pisaniem :(
Strasznie współczuję i tulę.