Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Hej #otwartywykopmobilny
Udało mi się skonfigurować automatyczne wysyłanie plików APK do githuba, dodałem także sprawdzanie aktualizacji w aplikacji, więc powinno to pozwolić na dalsze testy aplikacji dopóki nie odzyskam aplikacji w Google Play
Link: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny/releases
Najnowsza wersja to 0.1.2.2
Poprawiono:
- Błąd z ilością powiadomień w pasku nawigacji
- Błąd z dodawaniem obrazków
- Błąd z niezmieniających się stylem @panryz
Dodano:
- Opcje włączania / wyłączania serwisu powiadomień @panryz
- Pasek informujący o roli autora komentarza (autor wpisu, użytkownik) picrel

Aktualnie przepisuję aplikacje na nowe api - większość aplikacji jest już przeportowaniu, muszę jeszcze dostosować kilka ekranów do nowego API.

Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi
Pobierz
źródło: comment_XffpNk9FcL3rsLN42wHBg9IsLpOKd7QU.jpg
  • 25
@feelfree wygląda spoko ale wszystko w co klikam to nie zainplementowano. Da się chociaż gorące odpalić?

Edit : da się tylko nie wiedzieć czemu są pod ikonka kojarząca się z alarmem
@feelfree:
dodałbym/zmienił:
- pasek, który pokazuje ile zdjęcia się załadowało,
- ikonkę do zmiany czasu z jakiego są wyświetlane gorące na takie kreski jakie są w Moim Wykopie,
- mniejsze nicki,
- żeby wokoło otwieranego zdjęcia byłe przezroczyste tło i było widać elementy wpisu,
- jakaś dziwna przerwa jest w menu, gdy chce coś napisać. ikonki są wyjustowane go prawej krawędzi, a nie do lewej,
- brakuje mi tej emotki "
@feelfree zrób jeszcze żeby po kliknięciu na wpis przenosilo do komentarzy i opcje żeby zawsze pokazywalo spoilery. Dobra robota w każdym razie. Jeden koleś zrobił lepsza appke niż oryginał. I żeby było widać oddzielnie plusy i minusy. I w ogóle wszystko jest jakieś za duże... Czcionki i odstępy