Wpis z mikrobloga

Który suplement byście wybrali? Zależy mi głównie na uzupełnieniu witamin i po prostu żeby mieć energię do treningu np. Ostatnio brałem Vita-pak z KFD, ale denerwuje mnie wielkość tych tabletek - czasami się je ciężko połyka. Suplementy które biorę to kreatyna mono z KFD i luteina (w tym cynk i kwasy omega). Poza tym czasami yerba mate i kawa przed treningiem.

Ale do rzeczy - jeden kompleks jest z żeń szeniem, a drugi z m.in kofeiną, ashwagandą, guaraną. Ten drugi jest niby dla poprawy przy pracy umysłowej, mi jednak zależy bardziej na pobudzeniu fizycznym. Chociaż i tak wiem, że te dawki np. żeń szenia czy ashwagandy są dosyć śmieszne.

1.


2.


Chętnie wysłucham innych propozycji. Niestety musi być trochę cebula jeśli chodzi o cenę i jeśli są to tabletki, to by nie były bardzo duże.

#suplementy #pytanie i trochę #mikrokoksy

Wybrałbym

  • Ten z żeń-szeniem . 10.0% (1)
  • Ten z m.in guaraną, kofeiną itd. 40.0% (4)
  • Inna propozycja w komentarzu. 50.0% (5)

Oddanych głosów: 10

  • 6
To wszystko ściema, żeń szeń i to drugie, kasa 100% w błoto.

Witaminki uniwersalne do uzupełnienia to jeszcze ok.

Nie kupuj żadnego, strata kasy. Z KFD może duże tabletki, ale przynajmniej warte brania. (jako uzupełnienie zaznaczam)

Co do tej kawy przed treningiem jeszcze, ty to dla kofeiny pijesz? Jeżeli tak to olej totalnie i kup sobie kofeinę w tabletkach, bo picie kawy dla kofeiny to absurd, dawka i tak za mała, a