Wpis z mikrobloga

Mirki, zdenerwowalem sie jak przy placeniu za mi6 na gearbest zaplacilem prawie 6 dych wiecej przez przewalutowanie na paypalu, w zwiazku z tym mam pytanie. Mam #paypal, mam #revolut, dodalem do PP karte z revoluta. Teraz musze wyslac
maila do paypala by zmienili ta karte revolutowa by byla tylko w USD, tak ? Wtedy nie bedzie nastepowalo zadne przewalutowanie ? Revoluta mam zamiar doladowywac w zlotowkach z karty debetowej (revolut sam bedzie sobie przewalutowywal ?) Czy bede mogl tak placic na chinskich stronach w dolarach (tą karta revolut podpieta do PP) i na amazonie w euro też? Czy tylko w dolarach ?
  • 14
@Marellion: https://www.revolut.com/faq#are-there-any-limits-to-topping-up-my-account

Annual limits

All Revolut users will need to complete our automated ID check in order to top-up their Revolut account. For some UK users, this will happen automatically the first time you top-up your account with a debit card. Other users will be prompted to complete our manual ID check in order to top-up.

To complete this check, go to the 'More' section of the app, tap ‘Profile’ and
Dzieki Mirku, juz sobie pozmienialem te waluty, walute z karty mojej pln tez kliknac by rozliczalo normalnie w usd, wtedy to bank przewalutuje i bedzie chyba lepszy kurs niz ten z pp, nie ?