Wpis z mikrobloga

@pelen_spokoj: A coś ci to przeszkadza? nie tak często spotyka się maga lvl 80 w takich miejscach, spokojnie on nie oblewa nikogo kwasem ( ͡º ͜ʖ͡º) a poważnie to w naszym kraju jest wielu wierzących zatem to normalne że duchowni uczestniczą w takich uroczystościach.

beka z zacofańców i katolickiej zarazy w najczystszej postaci.


Niektórzy chyba na prawdę są przeżarci nienawiścią wobec ludzi wierzących, ale pozwolę sobie
  • Odpowiedz
@Ortalionowy_Rycerz: Właśnie w taki sposób. Na otwarcie infrastruktury nie mającej absolutnie nic wspólnego z Bogiem czy religią wzywa się szamana, żeby...no własnie po co???
Nie jestem przeżarty nienawiścią do wierzących. Nie podoba mi się i jasno daje temu wyraz, wtrynianie się korporacji watykańskiej w każdy aspekt życia społecznego Polaków.
  • Odpowiedz
@pelen_spokoj:

Tylko że jak wcześniej wspominałem większość polaków to wierzący ludzie i stąd obecność duchownych na tego typu wydarzeniach, jesteśmy narodem którego historia opiera się na chrześcijaństwie które jest nieodłącznym elementem jego tożsamości narodowej w związku z tym trzeba pogodzić się z tym że księża prawie wszędzie są w tym kraju obecni.

@pointlessprofanity: A sobie klep każdego #!$%@? jeśli ci się chcę tylko uważaj żeby nie klepnąć jakiegoś napakowanego sebka
  • Odpowiedz