Wpis z mikrobloga

Kiedyś poszłam z kolegą na spacer i graliśmy w Autobus na zespoły. Gra w Autobus polega na tym, że mówi się jakieś słowo, np. AutobuS, druga osoba musi wymyślić słowo na ostatnią literę poprzedniego słowa, czyli na przykład SłowiK. AutobuS - SłowiK - Karcer itp. Ale graliśmy na zespoły, zamiast słów można było używać tylko zespołów i wykonawców, np. Michael JacksoN - Norbi - IRA - Abbadon - Nosowska itp.
No, w każdym razie od tego spaceru minęło już z 8 lat z okładem a dopiero poznałam zespół XAVLEGBMAOFFFASSSSITIMIWOAMNDUTROABCWAPWAEIIPPOHFFFX
I mogłam go wtedy skasować, nie pamiętam jaki wrzucił zespół kończący się na X, ale dziś bym miałą ripostę.
Właśnie XAVLEGBMAOFFFASSSSITIMIWOAMNDUTROABCWAPWAEIIPPOHFFFX!
:<

Tak, jesteśmy z tym kolegą małżeństwem i mamy dziecko, wyrwał się z friendzone.
#takbylo
#muzyka
#friendzone
Tu-mleko - Kiedyś poszłam z kolegą na spacer i graliśmy w Autobus na zespoły. Gra w A...
  • 12
@kwasnydeszcz: Co? Nie! Ja byłam w związku z mega toksycznym kolesiem, a on był wciąż obok, gotów rozśmieszyć i pogadać, ale bez spiny. W końcu przejrzałam na oczy, rozstałam się z tamtym pajacem i pomyślałam, że to może być dobry wybór. Wybór był idealny. Jesteśmy razem od ponad 8 lat i coraz bardziej się kochamy :)