Wpis z mikrobloga

@anthoris: @brachistochrona: w terenie płaskim i lekko pagórkowatym Romet ten daje rade, średnią prędkość 30km/h spokojnie utrzymywałem na dystansach 30-50km. Po 200km z okolicy korby przy mocniejszym depnięciu pedałem dochodził lekki stukot, ale po dokręceniu suportu i korby wszystko wróciło do normy - od kupna przejechałem 1700km i oprócz tego stukotu nie miałem innych problemów. Co do wymiany tylnej przerzutki to nie pomogę bo się nie znam, ale tutaj facet
@anthoris: zdecydowanie Romet.Mam i polecam przejechane od marca prawie 5k km (z małymi modyfikacjami roweru - zamontowana korba przełajową, latem śmigałem na szosowych oponkach a teraz cx pro) .Lepszego NOWEGO roweru za tą cenę nie dostaniesz.
@enteroff Szosy nie chce bo asfalt kiepski a droga do pracy jest na taki rower morderstwem. Myślałem jeszcze nad Cube Sl Road, którego mogę nabyć za 2200 ale jest on na Claris a fora hobbystów odradzają. W tym ruinę to tak naprawdę to mnie tylko korba boli, taki no name. @brachistochrona
@anthoris: pozycja ani bardzo pochylona ani wyprostowana, taka pośrednia, gdy przesiadałem się z mtb to kilka dni mi zajęło przyzwyczajenie się do nowej pozycji, początkowo drętwiały mi ręce i kark, ale po 3,4 dniach wszystko było już w porządku.