Wpis z mikrobloga

@kostka-smaku: Czyli zupełnie jak w Polsce okresu renesansu - architekci i artyści włoscy, niderlandzcy etc.

Ja chciałem zaznaczyć, że nie podoba mi się płytki przekaz tego obrazka. To nie czarni chcą nas ubogacać tylko my się dajemy bez mydła.
  • Odpowiedz
@Klofta: Tylko że oni się zabezpieczają na wypadek wyczerpania ropy poprzez miedzy innymi zajebiście spektakularne miasta. A dumny biały Polak co robi w tym czasie, p----------a zapomogi państwowe. Sam zresztą przyznałeś że Polska jako nacja jest głupsza od Rosji czy USA
  • Odpowiedz
@Klofta
1. Najedź spokojnie sobie żyjące, pokojowo nastawione plemiona
2. Splondruj im ziemie, zniszcz struktury społeczne, zrabuj dorobek kulturalny, bierz ludzi w niewolę
3. Część niewolników sprowadź do Europy żeby walczyli w twoich wojnach i z----------i w twoich fabrykach
4. HURR DURR GUPI CZARNI NISZCZĄ EUROPĘ!!!11
  • Odpowiedz
@Klofta: a murzyni mają chujnie przez to, że afryka jest c------m kontynentem do życia ze względu na warunki środowiskowe, ciężki dostęp do wody a co za tym idzie niemożliwość tworzenia tego co pozwoliło europie na tak gigantyczny rozwój czyli upraw zapewniających pożywienie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 5
@kostka-smaku I co zmienia pochodzenie architekta? Stoi w Szwajcarii? Polska była w stanie takie coś zrobić? Czy raczej jeden budynek potrafi 40 lat stawiać? Jeden jest w historii Polski przykład miasta które równie szybko się rozwinęło. Ale to z czasów zaborów.
Dowartosciowujesz się określając kogoś kozojebcą czy po prostu pomarańczowy kolor nicka Ci się tak szybko znudził?

  • Odpowiedz
  • 3
@ShadyTalezz: p---------e. Egipcjanie piramidy budowali wc tych samych warunkach. Czarni nic nie budowali bo po c--j? Skoro daktyl czy banan sam spadnie z drzewa
  • Odpowiedz