Wpis z mikrobloga

@Klofta: a zdajesz sobie sprawę, że osiągnięcia naukowe, oraz inteligencja są skorelowane z jakością edukacji i ogólnym stanem rozwoju państwa? Pewnie nie. A zdajesz sobie sprawę, że stan materialny też jest skorelowany z przypadłością do przestępstw? Pewnie nie.
  • Odpowiedz
@Klofta: typie ale nie rozumiesz, że ten obrazek mówi o kulturze, muzyka jest ważną jej częścią, czarni mieli gigantyczny wpływ na jej rozwój, prawdopodobnie większy niż biali. I w muzyce właśnie palce maczała masa wybitnych czarnych ludzi B.B King, Jimmy Hendrix, Michael Jackson, Marvin Gaye, Louis Armstrong, Stevie Wonder, James Brown, Miles Davis, Fats Domino, Bob Marley i setki innych.
więc czy twojemu ograniczonemu móżdżkowi się to podoba czy nie
  • Odpowiedz
@Klofta:
na dole wygodna i praktyczna chatka wybudowana niskimi kosztami, w której się można dobrze wyspać.
Na górze kosztowna i bezsensowna budowla wybudowana na cześć nieistniejącego stwora, niemająca żadnego praktycznego zastosowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Catacombe: ty za to jesteś zaślepiony lewacka wizja świata w którym wszyscy są równi. A ja nie jestem rasista. Mam znajomych czarnych i są bardzo w porządku.
  • Odpowiedz
że ten obrazek mówi o kulturze, muzyka jest ważną jej częścią, czarni mieli gigantyczny wpływ na jej rozwój, prawdopodobnie większy niż biali.


@ShadyTalezz: Ten obrazek nie mówi o kulturze, lecz raczej o rozwoju cywilizacyjnym białych ludzi i czarnych.
Tak, masz rację, muzyka jest ważną częścią kultury, zgodzę się również, że czarni mocno wpłynęli na rozwój tej dziedziny. Można się tylko zastanawiać się, co jest ważniejsze dla naszej cywilizacji - rozwój
  • Odpowiedz
@Klofta: To ubogacenie dosłownie widać koło tej katedry, kręci się tam w c--j murzynów którzy namolnie ubogacają ludzi w pobliżu swoją kulturą wiążąc im na rękach jakieś nitki i żądając za to pieniędzy.
  • Odpowiedz