Wpis z mikrobloga

@Siaa: nie, po prostu większość czasu spędzają w męskim gronie lub samotnie, często ich życie towarzyskie kuleje, dlatego jak zobaczą różową to dostają kociokwiku
  • Odpowiedz
@Kuba__: Znam wielu programistów i może 10% z nich możnaby zaliczyć do wykopowej rangi stulejarzy. Reszta jest normalna. XD
  • Odpowiedz
@Siaa: przecież nie mówie że wszyscy, tak samo chyba nie twierdzisz że wszyscy są tacy wspaniali, opiekuńczy i troskliwi bo chłopak napisał Ci że Cie kocha? xD
  • Odpowiedz
@Kuba__: Większość z którymi się spotykałam właśnie taka była. Dlatego typ ścisłowca-programisty od zawsze mi się podoba najbardziej.
Nie napisałam nigdzie, że to mój chłopak. :-P
  • Odpowiedz
@Siaa: jeśli to nie Twój chłopak myślę że nie tak do końca to bezinteresowna "troskliwość", ale nie będę Cie wyprowadzał z błędu :)
  • Odpowiedz
przecież nie mówie że wszyscy, tak samo chyba nie twierdzisz że wszyscy są tacy wspaniali, opiekuńczy i troskliwi bo chłopak napisał Ci że Cie kocha


@Kuba__: kurcze, studiowałam na agh, teraz pracuje w firmie IT- wiec styczność ze scislowcami i programistami spora.
Normalni, fajni faceci. Duza cześć w związkach, po ślubie.
Nie przesadzajmy juz. Ci tacy "piwniczacy" są moze bardziej specyficzni, ale czemu od razu po tej dziwniejszej grupie oceniać
  • Odpowiedz
@agaja: A ja lubię piwniczaków nawet. Są uroczy, introwertyczni (jak ja) i mają fajne zainteresowania: fantastyka i komiksy (jak ja). :-D I nie chodzą na imprezy i nie piją alkoholu - jak ja. XD
  • Odpowiedz
@agaja: ale przecież ja też twierdzę że są normalni, czarne owce zdarzają się wszędzie, to opka właśnie stwierdza że jednak wybijają się ponad tą normalność bo są najcudowniejsi bo jakiś informatyk jej życzył miłego dnia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kuba__: ale czemu uwazasz wiec, ze sa mili, bo sa zdesperowani?

@Siaa: nie no, z tym piwniczeniem to nie chodzilo o osoby spokojne i z zainteresowaniem,a raczej dziwnych aspolecznkow, to jeszcze nie sa tozsame kwestie :P
  • Odpowiedz