Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki poważne #pytanie
Miał ktoś z Was styczność z Centrum Chrześcijańskim Miecz Ducha? W #kalisz
Część rodziny Żony od jakiegoś czasu jest w to zaangażowana, żartowaliśmy sobie ze to pewnie jakaś #sekta, ale po pobieżnym sprawdzeniu tematu, rzeczywiście nie wygląda to dobrze. Pozwolicie że w tej chwili nie będę się wdawał w szczegóły.
Wszelkie info/sugestie co robić mile widziane.
#kosciol #chrzescijanstwo
  • 5
  • Odpowiedz
@AlvarroLB: sekta jak nic, z tego co pamiętam to jedna z nielicznych organizacji określana przez Kościół Katolicki jako wroga (info sprzed jakiś 10 lat więc mogę przekręcać lekko).
Zaczynali z tego co pamiętam od grupki śpiewająco-modlitewnej przy Polnej, potem ostry rozłam. Budują/wybudowali "świątynię" przy ulicy Zjazd, 2 guru zbierających kasę na budowę zwiało z hajsem do USA podobno :D parę lat stało, po jakimś czasie chyba skończyli.
Mietek Szcześniak był w
  • Odpowiedz
@AlvarroLB: Wiem, że trochę późno ale możesz tutaj sprawdzić. Dominikańskie Centrum Informacji o Sektach pomaga osobom poszkodowanym przez destrukcyjną działalność grup kultowych oraz sekt. Po pomoc mogą zgłaszać się także rodziny, przyjaciele i znajomi osób poszkodowanych. Siedziba Centrum mieści się w klasztorze (w wieży kościoła) oo. dominikanów w Poznaniu, gdzie spotkania odbywają się w poniedziałki i środy w godz. od 17.00-19.00. Kontakt tel.: 061 852 31 34 wew. 29 lub drogą
  • Odpowiedz