Wpis z mikrobloga

  • 249
Czaicie, że jest jakaś szkoła policealna, która posiada kierunek "bloger/vloger "? XD właśnie dostałam CV od dziewczyny, która się tam uczy. Aż jestem ciekawa co się tam robi :D #gownowpis #zalesie
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vkzk: Pod koniec zajęć nauczyciel (a może bardziej kołcz? XD) mówi PODOBAŁO SIĘ? DAJCIE LAJKA I SUBA, WIDZIMY SIĘ JUTRO, NIE ZAPOMNIJCIE ODWIEDZIĆ MOJEGO INSTAGRAMA, JAK NA NASTEPNYCH ZAJĘCIACH BĘDZIE WAS 30 TO ZROBIMY LEKCJE SPECJALNĄ XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Kvazar: @vkzk: Może to was zdziwi, ale tacy blogerzy/vlogerzy zarabiają nawet po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie :) Rozumiem Wasze zażenowanie, mi też ciężko przyzwyczaić się do tego, że media i w sumie cały świat się zmienia, ale tak już jest ;)
  • Odpowiedz
  • 13
@vkzk Jeśli miałoby by być poważne podejście do tematu to zakładam, że powinno być trochę materiałów z dziennikarstwa typu praca z tekstem, komunikacja z widzem, prezencja itp. połączone to z marketingiem. Do tego trochę o technikaliach mogłoby być ale to bardziej pod vlogi tylko.
  • Odpowiedz
@Niuniejszyn: Niestety nikt nie będzie pytał czy @Niuniejszyn lub mnie piecze d--a na wykopie, tylko będzie to teraz powstawać jak grzyby po deszczu :)

Powtórzę: media się zmieniają. Duże marki teraz sporo kasy ładują w takich vlogerów bo jest to TANIE dotarcie do OGROMNEJ liczby klientów dla, których taki "technik vloger" jest AUTORYTETEM :)

A dla dziwek nie będzie, bo wystarczy wypiąć dupe a nie szukać kontaktów i być
  • Odpowiedz
  • 1
@Niuniejszyn no właśnie chyba nie znasz ;) o to w tym chodz. Nasz świat to ludzie, którzy coś osiągnęli.

A świat obecnej młodzieży to p---y z instagrama :)
  • Odpowiedz