Wpis z mikrobloga

Mamy 32 uczestników + 1 na liście rezerowej. Oznacza to że ruszamy za 32 graczami, lub 36 jeśli pojawi się jeszcze 3 chętnych do końca dzisiejszego dnia.
Chciałem poruszyć kwestię zasad na jakich gramy.
Myślałem o tym aby nie używać piłkarzy "na wypożyczeniu", czyli gramy tylko piłkarzami, ktorych jesteśmy właścicielami.
Proponuje również nie używać kart treningu, tylko i wyłącznie karty stylu.
Co do rozłączenia - tutaj trzeba się dogadać z drugim graczem. Choć wiadomo że jak gra gracz A z graczem B i A wygrywa 3:0 i w 75min rozłączy gracza B.. to pewnie nikt nie będzie chciał tu dialogu prowadzić;)
Co myślicie?

Wołam zainteresowanych
@robertx @HyperX @Quarinho @Elbrus @kamil_snk @pieczarrra @Koper95 @Adastam @TYPHAVN @ancym1 @urbi727 @zakmacher @LeHadal @Kukenpg @Patri295 @anotoja @krashann @krojcol @AlanHarper @kamek001 @Kozak_Lkr @Maklerio @PanPiker @deewu @beaverr @activeekhere @JakubPogromca @pernikovy_tatko @roniek @Oleksy1 @omgoogle
#fifa18pc
  • 26
@SpiderFYM nie chodzi mi nagrywać cały mecz na żywo tylko jak się skończy mecz to są powtórki z golami i akcjami. Myślę że zainstalować program i włączyć nagrywanie ekranu jakimś darmowym Ocam em to żadna trudność. Tylko trzeba wysłać tutorial.