Wpis z mikrobloga

Jestem pod wrażeniem, śmiertelniku. Zwyciężając ostatniego z Mrocznej Trójcy, udało ci się pokonać największe zagrożenie, jakie kiedykolwiek pojawiło się na tym świecie. Jednak nie zdążyliśmy ocalić Kamienia Świata. Całkowicie spaczył go niszczycielski dotyk Baala.

Jeśli upłynie wystarczająco dużo czasu, energia Kamienia się wyczerpie, a bariery między światami legną w gruzach. Moce piekła zaleją to... Sanktuarium... i unicestwią wasz lud i wszystko co z trudem stworzyliście.

Dlatego muszę zniszczyć spaczony Kamień, zanim zakorzenią się tu moce Piekła. Na zawsze zmieni to wasz świat, a konsekwencji tego czynu nawet ja nie mogę przewidzieć. Jest to jednak jedyny sposób, by zapewnić przetrwanie ludzkości.

A teraz ruszaj, śmiertelniku. Otworzyłem portal, który zaprowadzi cię w bezpieczne miejsce.

Oby Wieczna Światłość zawsze otaczała ciebie oraz twych potomków. Przetrwanie ludzkości jest twoją zasługą! Przede wszystkim jednak, należy ci się odpoczynek po niekończącej sie bitwie.


Druid Single Player Hardcore - Akt 5 Koszmar.

#diablo2 #gry #staregry
F.....n - > Jestem pod wrażeniem, śmiertelniku. Zwyciężając ostatniego z Mrocznej Tró...

źródło: comment_fXizdAvJLcgVq2CWCneV29AxwMBf51OH.jpg

Pobierz
  • 31
@kmala: Wilków używam nie do zadawania obrażeń (bo te są mizerne na 3 lvlu), a jako mięso armatnie. Te wilczki nie raz uratowały mi skóre, gdy zaatakowały mnie jakieś kosteczkowe potwory czy inne czempiony. Potwory rzucają sie na wilki zamiast na mnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)-