Wpis z mikrobloga

Jaki filament PLA polecacie? Zakupiłem devil design, ale niestety okazał się porażką. Średnica bardzo nierówna. Poszukuję czegoś w miarę niedrogiego (<100zł/kg) do prototypowania oraz coś lepszego do wydruków "produkcyjnych". Co warto brać zarówno w pierwszej jak i drugiej grupie?
#druk3d #drukarka3d #filament #filamenty #drukowanie3d
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leoha: . Drukowałem z ABSu i 40D od Fiberlogy i jakość rewelacyjna - mają dwa rodzaje PLA i jestem pewny, że będzie podobnie.
Cena niby 139zł, ale co chwilę robią promocje i bez problemu znajdziesz sklep, który ma te materiały po 80-100zł.

  • Odpowiedz
Zakupiłem devil design, ale niestety okazał się porażką. Średnica bardzo nierówna.


@leoha: Reklamuj u sprzedawcy. W ostateczności u producenta. Devil rozwiązuje takie problemy od ręki.
  • Odpowiedz
Colorfill do przeciez to samo co nebula... Z tańszych PLA kupowałem EcoLine PLa z print-Me. Materiał bardzo łatwy w druku w sumie bezproblemowy i te kolory. W sumie mają duży wybór dobrej jakośći materiałów. Testowałem ich ABS - narazie najlepszy jaki testowalem, warstwy sie spajaja i wydruk sie nie kruszy :P I PET ale to juz wszyscy wiedzą, że jest zarąbisty. Wszystko śmiga na Zortraxie M200. Co zajrze na ich strone to
jaroslaw-radzik - Colorfill do przeciez to samo co nebula... Z tańszych PLA kupowałem...

źródło: comment_QZNv8ZJFYcsm18WmShuVOfBOWFvHsFGH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz