Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Kiedy zaczynałem przestalem byc #przegryw i wreszcie przelamalem #depresja i zalozylem #tinder myślałem, że moim marzeniem jest mieć w łóżku taką super 10-tkę. Piękną aktorkę, seksowną tancerkę erotyczną, kobietę o urodzie top modelki. Ten 1% kobiet, które mijasz na ulicy i WSZYSCY faceci o nich marzą. Te, które zazwyczaj pokazują się z celebrytami, albo z drugiej strony – z gangsterami.

Kiedy to w końcu się stało, zacząłem odkrywać drugie dno spotykania się z mega pięknymi kobietami. Bardzo często pojawiają się wątki typu #zazdrosc różne zaczepki i krzywe teksty ze strony facetów np. A kobiet udaje świętą. Gdy od niej podbijają faceci to nie ma problemu, gdy Ty się oglądasz za dziewczyną - zaczyna się awantura i wyzwiska ze szukasz #pierognaboku Ty jesteś tym złym podrywaczem, Ty podrywasz inne, Ty ją zdradzasz itd.

Kobiety wielu rzeczy nie rozumieją. Albo udają, że nie rozumieją. Piękna kobieta zawsze jest w "grze". Mężczyzna wchodząc w związek z kobietą może się wycofać z gry, nie zagadywać do kobiet, nie podrywać. I tak jest na 100%, bo kobiety same nie zagadują do facetów. Za to kobieta będzie ciągle zagadywana i podrywana. W klubie, a ulicy, w pracy ale i w zwykłych codziennych czynnościach, na zakupach. Może co najwyżej stać się bardzo chłodna lub wyniosła. Jeśli masz non stop od miesięcy takie sytuacje, to gdzieś w końcu pojawia się zmęczenie tym. I masz dość, wiec nie wychodzisz do klubu. Dla pięknej kobiety wyjście do klubu może być pasmem sytuacji ładujących jej ego i samoocenę. Dla faceta może być pasmem przeciwności losu.

Czy uważasz, że piękne #rozowepaski są słabe w łóżku. Moje doświadczenie w łóżku z takimi kobietami nie potwierdzają tego mitu. powiedziałbym, że to jest dokładnie tak samo jak z każdą inną kobietą. Możesz trafić na rozgwiazdę, a możesz trafić na seks dzikuskę. Nie ma reguły. Ci którzy mówią, że piękne kobiety są beznadziejne w łóżku, to nic nie wiedzą albo sobie coś kompensują. Myślę, że tak mówią faceci, którzy nigdy nie mieli absolutnie pięknej kobiety w łóżku. Albo mieli #seks z taką, ale tylko za pieniądze.
#zdrada #podrywajzwykopem #filozofia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
Bardzo często pojawiają się wątki typu #zazdrosc różne zaczepki i krzywe teksty ze strony facetów np. A kobiet udaje świętą. Gdy od niej podbijają faceci to nie ma problemu, gdy Ty się oglądasz za dziewczyną - zaczyna się awantura i wyzwiska ze szukasz #pierognaboku Ty jesteś tym złym podrywaczem, Ty podrywasz inne, Ty ją zdradzasz itd.


@AnonimoweMirkoWyznania: Z doświadczeń własnych i doświadczeń innych wynika, że jeśli ktoś jest wręcz chorobliwie zazdrosny,
@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd wziął się ten durny mit że piękne dziewczyny bujają się z gangsterami? Chyba tylko jak taka piękna wychowa się w patologii albo "normalnej rodzinie" gdzie stary wchodził jej do łóżka. Żadna zrównoważona kobieta (na ile potrafią one być) nie da szansy człowiekowi z półświatka bo po prostu będzie się bała. A co do statusu i wyglądu - jak 80% mężczyzn nie potrafi rozmawiać z kobietą tak aby sprawić jej
Z doświadczeń własnych i doświadczeń innych wynika, że jeśli ktoś jest wręcz chorobliwie zazdrosny, to najczęściej dlatego, że sam dorabia rogi i boi się odwetu.


@pytaks: kiedyś niosłem w kurtce grubą gotówkę, panicznie bałem się że to będzie ten moment że ktoś mnie obrobi, czy to oznacza że w przeszłości ja też kogoś obrabowałem? czy może po prostu boimy się gdy mamy w dłoniach coś bardzo cennego?
@Instynkt: Słowo klucz: "najczęściej". Trochę nietrafione porównanie, bo dorosła, rozumna osoba, która Cię kocha wie co jest dobre, a co złe. Seks itp. nie dzieje się wyłącznie z chęci osób trzecich (w końcu do tanga trzeba dwojga), a 1000 PLN może zabrać Ci każdy, kto ma nóż czy inny super środek przymusu.