Wpis z mikrobloga

Pytałem już wielu osób z branży #bitcoin i ogólnie #kryptowaluty , ale jednak nie ma to jak zapytać Wykopowiczów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Organizuję #rozdajo w którym do wygrania jest 100 PLN, lub najlepiej równowartość w którejś z kryptowalut ( )

Zasady są banalne - wygra osoba która:
- zaplusuje wpis
- napisze komentarz z propozycją nazwy strony (np. kryptowymiana.pl) dla kantoru bitcoinowego (ale inne kryptowaluty też będą, więc nie musi być nazwa stricte bitcoinowa). Będę się zajmował również szkoleniami z kryptoświatka, ale do tego to chyba oddzielna domena zostanie przygotowana.

To tyle do zrobienia. Potem jak zostanie finalnie wybrana któraś z zaproponowanych nazw (gwarantuję, że nie sposób będzie ukryć to, że wybrałem daną nazwę, bo na samym mirko będę aktywnie działać), to wtedy odezwę się do szczęśliwca i przeleję wygraną stówę.

Nie podaję terminu do kiedy będzie wynik konkursu, ale jak już strona i cały kantor będzie postawiony - to będzie wtedy wynik kogo (jeżeli kogokolwiek) wybrałem najlepszą propozycję :)

Liczę na was wykopowicze, bo już od kilkunastu dni nie śpię, bo myślę nad "świetną nazwą". W końcu pod tą nazwą będę budował całą swoją markę, więc chcę żeby ona była prosta, chwytliwa i ogólnie "świetna"!

#bitcoin #kryptowaluty #fintech #ltc #litecoin #kantor #wlasnafirma #firma #wlasnadzialalnosc #dg #melowymiany #pytanie #btc
MelomanBTC - Pytałem już wielu osób z branży #bitcoin i ogólnie #kryptowaluty , ale j...

źródło: comment_9eSDCDrdPyLlkUEtUrkmgliRwm2700Sq.jpg

Pobierz
  • 201
@wojcir: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yourij: A te kryptor.pl to tak coś oznacza, czy takie losowe "r" dodane? Lichwiarz, badylarz, może od razu alimenciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XKaktusX: Zbyt "english", moi klienci to będą głównie Polacy, a to już stwarza różne problemy przez np złe zrozumienie danych słów, przez co niezapamietanie strony. Aczkolwiek znaczenie bardzo mi się spodobało haha (