Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Potępiam to, bo portal ma sporo wad, których nie naprawili przez lata, a oni zamiast je eliminować skupiają się na wyciąganiu jeszcze większej kasy z reklam. Skoro nie polepszają standardu usług, to z jakiej racji ja mam ochoczo im się dorzucać do skarbonki?

A reklamy i tak musimy oglądać. Przed wejściem na stronę pojawia się reklama, którą po kilku sekundach można wyłączyć i dopiero wtedy przenosi na stronę. A i
  • Odpowiedz
@BajerOp: #!$%@?, nikt nie lubi reklam i wszyscy się #!$%@?ą, gdy próbują Ci je na siłę wciskać, proste.

Z reklamami jest jak z jehowymi dobijającymi się do drzwi i nachalnie próbującymi Ci coś wcisnąć. Ciekaw jestem, czy jak jehowy puka do Twoich, to czy mu otwierasz i też z taka wyrozumiałością wysł#!$%@? co ma do powiedzenia, czy może zamykasz drzwi przed nosem i myślisz sobie "#!$%@? jehowi". XD
  • Odpowiedz
@darjahn: Rotten Tomatoes wydaje się spoko, z polskojęzycznych nie ma chyba nic konkurencyjnego. No ale właśnie w tym największy problem, szkoda tych wszystkich ocen i filmów dodanych "do obejrzenia".
  • Odpowiedz